Finasterid yan etki görürsem kalıcı olur mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Client
  • 391 Görüntülenme
  • 2 Yorum
C

Client

Üye
Arkadaşlar yaşım 23 ailemde kellik olduğu içinde benimde saçlar iyice gitmeye başladı finasteride başlamayı düşünüyorum ancak yan etkilerinden korkuyorum bu yaşta kalıcı bi etki bırakırsa ilerde sorun yapabilir mi? Diyelimki ilaç bıraktım yan etkiler zamanla geçiyor mu? Bazı arkadaşlar cinsellilm eskisi gibi olmuyor saçta çıkarmıyor kullanmayı gibi yorumlar yazmışlar.

Birde finasteridi eczaneden temin edebiliyor muyuz?

P

Phymont

Üye
Proscar eczaneden temin edebilirsin. Yan etki olayı kişiden kişiye göre değişiyor, ne kadar süre kullandığına bağlı, ilk başlarda hafif seyrediyor sonraki aylarda biraz artabiliyor. Bırakınca tamamen geçti diyende var yan etkileri tamamen düzelmedi diyende. Kullanmaya karar verirsen de kesinlikle önce doktora gidip DHT hormon testi yaptırmanı öneririm, doktoruna danışman daha iyi olur, kendi kendine gidip eczaneden almanı ben önermem.

L

Lauri

Üye
Proscar 1 mg yan etkisi pek olmuyor etkisi çok yok kısa sürede düzeliyor sorunlar

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
445
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
518
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
2
Gösterim
357
O
L
Cevaplar
1
Gösterim
355
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
477
E
Akhan
Cevaplar
7
Gösterim
651
hasannakyuz
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
55
Üst Alt