Finasteride Cinsel İsteğimi Artırdı

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Slash
  • 195 Görüntülenme
  • 1 Yorum
S

Slash

Üye
Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve yaklaşık 3-4 gün sonra cinsel dürtüde büyük bir artış fark ettim. Diğer şeyleri göz ardı etmeye çalıştım ama diyetim, spor salonu rutinim vb... Hepsi aynı kaldı, bu yüzden bununla ilgisi olduğundan şüpheliyim. Başka ilaç da kullanmadım.

İlk başta bunun psikolojik olduğunu düşündüm, ama tam tersinin olmasını bekliyordum ve aşağıda 16 yaşındaki bir çocuk gibi çok sık uyarılma yaşıyorum!

Sorum şu belki de finasteridin benim için gerçekten işe yarayıp yaramadığını sorguluyor mu? Elbette bu, bu belirtiler çoğu kullanıcı için çok alışılmadık göründüğü için etkili olmayacağını gösterebilir. Bu şekil cinsel isteği artış gösteren var mı?

A

Alcapone

Üye
Finasteride aldığımda cinselliğimde herhangi bir değişiklik fark etmedim. Muhtemelen psikolojik nedenlerin var.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
445
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
518
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
2
Gösterim
357
O
L
Cevaplar
1
Gösterim
355
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
477
E
Akhan
Cevaplar
7
Gösterim
651
hasannakyuz
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
81
Üst Alt