Finasteride kullanımı ilk ay yardım

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Hairs
  • 315 Görüntülenme
  • 4 Yorum
H

Hairs

Üye
Merhaba arkadaşlar yaşım 22 saçlarım genel seyrelme olarak yaklaşık 5 senedir dökülüyor. Bir kac sene idare etmek amaçlı ve ileride saç ekimi için donör bölgemi sağlam tutmak için finasterid kullanmaya başladım günde 1/5 olarak kullanıyorum. Başlayalım 1 ay oldu fakat sanki saclarım daha çok dökülmeye başladı. Böyle bir etkisi var mı, sebebi ne olabilir acaba

Z

zweig

Üye
Önceden bir ara böyle bu tarz bir soru sormuştum birisi bana finasterid saçları minoxidil gibi döngüye sokmadan saçları kalınlaştırır demişti. Saçları dökmeden kalınlaştırır yeni saç çıkarmaz sadece kalınlaştırır gibi şeyler dedi.

Benim bu konu hakkında şüphelerim var finasterid ilk kullanmada saçı döküyor. Saçları sürekli sıfıra vurduğum için dökülme durumunu gözlemleyemiyorum proscar 1/4 kullanırken

C

Chrisis

Üye
Üye
Önceden bir ara böyle bu tarz bir soru sormuştum birisi bana finasterid saçları minoxidil gibi döngüye sokmadan saçları kalınlaştırır demişti. Saçları dökmeden kalınlaştırır yeni saç çıkarmaz sadece kalınlaştırır gibi şeyler dedi.

Benim bu konu hakkında şüphelerim var finasterid ilk kullanmada saçı döküyor. Saçları sürekli sıfıra vurduğum için dökülme durumunu gözlemleyemiyorum proscar 1/4 kullanırken

Böyle bir şey yok saçı dökmez değil döker! İncelen güçsüzleşen saçlar dht hormonuna maruz kalmışsa dökülür. Bu saçlar güçlerini tekrar toplayıp tekrar çıkacaktır. Genel seyrelme olan kişilerde mutlaka ilk aylarda dökülmeler olacaktır 3. aydan sonra dökülmeler yavaşlar daha sonraki aylarda kesilir.

P

piranha

Üye
Finasteride dökülmesi ilk 3 hatta 5 ay normaldir, saç yenilenmeden daha kalın çıkamaz

PLAYMAKERS

PLAYMAKERS

Üye
Böyle bir şey yok saçı dökmez değil döker! İncelen güçsüzleşen saçlar dht hormonuna maruz kalmışsa dökülür. Bu saçlar güçlerini tekrar toplayıp tekrar çıkacaktır. Genel seyrelme olan kişilerde mutlaka ilk aylarda dökülmeler olacaktır 3. aydan sonra dökülmeler yavaşlar daha sonraki aylarda kesilir.
Arkadaşa katılıyorum (y)

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
446
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
519
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
2
Gösterim
358
O
L
Cevaplar
1
Gösterim
355
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
479
E
Akhan
Cevaplar
7
Gösterim
652
hasannakyuz
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
33
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
51
Robots
47
Üst Alt