Folidoce tablet kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Nur
  • 205 Görüntülenme
  • 1 Yorum
N

Nur

Üye
Mesajlar
20
Puanları
1
Folidoce 400 mcg 28 tablet, folik asit içeren bir ilaçtır. Folik asit, vücutta DNA ve RNA sentezi için gerekli olan bir B vitaminidir. Folidoce tablet hamile kadınlar için tavsiye edilir çünkü hamileliğin ilk 3 ayında bebeğin sinir sistemi oluşur. Aynı zamanda folik asit eksikliği olan kişilerde anemi gibi sağlık sorunlarını önlemek için kullanılabilir.

Folidoce tablet faydaları​

Folik asit, vücudun hücrelerin büyümesi ve çoğalması için gerekli olan bir B vitaminidir. Folidoce tabletler, folik asit içerir. Bu tabletler, hamilelik döneminde bebeğin sinir sisteminin gelişimine katkıda bulunur, anemi (kansızlık) tedavisinde kullanılır ve bazı kanser türlerinin önlenmesinde etkilidir. Ayrıca, folik asit eksikliği nedeniyle oluşan nörolojik bozuklukların tedavisinde de kullanılabilir.

Folidoce Tablet nasıl kullanılır​

Folidoce tablet, doktor tarafından reçete edilen dozda ve sürede kullanılmalıdır. Tabletler genellikle yemeklerle birlikte ve bol su ile alınmalıdır. Tabletleri ezmeden veya parçalamadan alınmalıdır. Eğer dozunu kaçırmışsanız, en kısa zamanda almanız gerekir. Ancak, eğer ilerideki bir dozu almaya yaklaşıyorsanız, kaçırdığınız dozu atlayın ve normal düzenli dozunu almaya devam edin. Aşırı doz almamak için doktorunuzun talimatlarına dikkat etmelisiniz. Eğer yan etkiler görürseniz veya aşırı doz alırsanız, hemen doktorunuza veya en yakın hastaneye başvurun.
 
D

Dilara

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
piyasadaki en iyi folik asit hapı bence
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
464
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
184
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
405
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
259
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
407
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
865
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
3
Üst Alt