Folixir Şampuan Kullananlar Memnun mu?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Kaandemir
  • 269 Görüntülenme
  • 2 Yorum
K

Kaandemir

Üye
Mesajlar
20
Puanları
1
Folixir Şampuan Kullananlar


Folixir serumun saç dökülmesinde daha etkili olması için uygulanan etken maddelerin saç derisinden süratle emilmesi için mutlaka saç kökü gözeneklerini temiz açık olması gerekir. Folixir şampuan saç derisini drerinlemesine temizleyerek gözenekleri sebum yağından, kirden ve biyolojik ölü deri hücrelerinden arındırılmasını sağlar. Folixir şampuan içinde Dr. Meral's Elixir® Nº 21 Herbal Novasome® Complex ve diğer etken maddeler barındıran bu formül hızlı bir şekilde deriye nufuz ederek hafif şiddetteki saç dökülmelerini önleme yardımcı olur.

Dr. Meral Şaşoğlu tarafında geliştirilen Dr. Meral's Elixir No 23 serum formülünde bulunan bitkisel, amino acid vitamin ve minerallerden olusan etken maddelerin şampuana uyarlanmış seklidir. Bu şampuan içinde Paraben, Sodyum Laureth Sulfat ve Sodyum Laury gibi saça ve saç derisine zarar verici maddeler içermez.

Dr. Meral's Elixir® serisi formüller içerisinde bulunan aktif maddeler ve bunların bileşimleri, çok yoğun araştırma geliştirme süreçlerine eşlik eden bilimsel çalışmalar ve klinik uygulamalar neticesinde ortaya çıkarılmış, çeşitli testler ve etki mekanizmaları yükseltilerek ürünlerde kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Serum içeriğinde kullanılan maddeler nanoteknoloji ile geliştirilmiş Novasome® yapılardır. Bu yapılar, 1 milimetrenin milyonda biri boyutunda olup içerisinde saç dökülmesine karşı geliştirilmiş etken maddeler taşıyan keseciklerdir. Bu kesecikler boyut olarak saç kökü hücrelerinden çok daha küçüktürler ve dış zarları fizyolojik olarak saç kökü hücrelerinin dış yüzeyine benzer özellik taşır.

Folixir Şampuan Nasıl Kullanılır​

Saçlarınızı ılık su ile iyice ıslatın avucunuza yeteri miktarda şampuan dökün ve saçlar ile saç derisini köpürterek yıkayın. Saç derisini yıkarken parmak uçlarınız ile oval masaj hareketleri yapın. Saç derisindeki kan dolaşımını harekete geçirin. Kesinlikle saç derisine tırnaklama işlemi yapmayın. İkinci yıkamada şampuan 3-5 dakika arası saçlarınızda bekletin. Sonrasında ılık su ile iyice durulama yapın.

Prof. Dr. Meral Şaşoğlu tarafından bulunan doğal ve bitkisel içerikli formül.
  • Saç kökü hücrelerindeki DHT oluşumu ve DHT'nin Androjen Reseptörleri'ne bağlanması ile mücadele ederek saç dökülmesini durdurmaya yardımcı olamaya çalışır.
  • VEGF (Vascular Endothelial Growth Factor) sentezini lokal olarak artırarak saç kökündeki kılcal damarları yeniden aktif edilmesine yardımcı olarak foliküllerin kanlanmasını sağlar.
  • Saç kökü hücrelerini aktive ederek dökülmülş saçların tekrar yeni saç üretebilmesi için besin ve oksijen sağlamaya çaılışır.
  • Saçları hızlı uzatmaya yardımcı olur. (hair growth).

Folixir Şampuan İçeriği​

Dr. Meral's ELIXIR® Nº 23 Serum İçeriği Formülü, No 23 Herbal Nanosome Complex, Purified Water, Ethyl Alcohol, Linoleic Acid, Gamma Linolenic Acid, Oleic Acid, Propylene Glycol, Saw Palmetto Extract, Azelaic Acid, Glycerine, Adenosine, Grape Seed Extract (Procyanidin Oligomers), L-Arginine, Niacinamide (Vitamin B3), Panthenol (ProVitamin B5), N-Acetyl Cysteine, Panax Ginseng Extract, Epigallocatechin Gallate (EGCG), Perfume, Soy Isoflavonoids, Beta-sitosterol, Pyridoxine Hydrochloride (Vitamin B6), Zinc Sulfate, Benzyl Alcohol, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone.

Folixir Folıxır Saç Dökülme Karşıtı Şampuan 300 Ml satış fiyatı 175 tl.

Merhaba arkadaşlar bu şampuanı kullananlar saçlarında gördüğü etkileri memnun kalıp kalmadığını ve deneyimlerini paylaşabilirler mi?
 
A

AhmetCan

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
denemek için folixir şampuanı aldım yağlanma ve kepek önlemek için normal market şampuanları yerine bu şekil bir şampuan kullanmak daha iyi olur diye düşünüyorum şimdilik memnunum
 
M

Muhammed

Üye
Mesajlar
1
Puanları
1
şampuanlardan saç dökülmesinde bir etki beklemeyin saçınızı güzel temizlesin yağlanmaları kaşıntıları önlesin hacim ve dolgunluk kazandırsın yeterli olur
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
212
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
69
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
83
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
146
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
172
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
285
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
64
Çevrim içi ziyaretçiler
40
Toplam ziyaretçi
104
Robots
23
Üst Alt