Gilaburu Safra Kesesi Taşına İyi Gelir mi?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Aktarcı
  • 841 Görüntülenme
  • 4 Yorum
Aktarcı

Aktarcı

Üye
Mesajlar
15
Puanları
1
Safra kesesi taşı tedavi aşamasında en zor olan bir uygulamadır. Gilaburu nektarı meyvesi nin gilaburu safra kesesi taşına iyi gelir mi diye soranlar için ben gerçekci bir yaklaşım içinde bulunmak istiyorum. Böbrek taşı rahatsızlığı ve ağrılarından şikayetçi olan milyonlarca insanın bir umut bir çare olarak arayış içine girdiği etkili bir yol aramaktadır. Gilaburu suyu halk arasında böbrek taşına çok etkili geldiği söyleniyor. Bir kullanıcı olarak yazının sonunda söylemek istiyorum kendi görüşümü. Gilaburu suyu safra kesesi taşında ne kadar etkili bilemiyorum bunun kararını kullanıcılar versin.
gilaburu.jpg

Gilaburu Suyu Tadı Acı mıdır?​

Gilaburu suyu diğer meyve suları gibi değildir. Gilaburu meyvesi acı bir tadı oldugu için genel olarak suyu sıkılarak has meyve olarak içilir. Gilaburu suyu biraz acımsı tadı farklı bir şekersiz tadı bulunur. Çocukların pek hoşlaşmayacağı yetişkinlerinde biraz içerken hafif tadından dolayı farklı hissedeceği tadı vardır.

Gilaburu Suyu Bilimsel Açıklaması​

Bilimsel bir açıklaması idrarın asitliğini azaltan söndüren etken madde ilaçlar var, ilaçlardaki etken maddenin doğal hali içerdiği bu meyvenin saptanmış. Gilaburu meyvesinin suyu kaynatılarak içildiği zaman aynen o ilacı almış gibi bir etki yaparak böbrek taşından koruyucu etkiler gösterebiliyor. Bunun dışında bitkisel bir ilaç olarak diğer kaynatılan ürünler bilimsel olarak bir kanıtlanmış değil. Dç. Doktor Sertaç Çimen

Gilaburu Suyu Gerçekten İşe Yarıyor mu?​

Sizlere bu değerli yazıyı yazarken kendimde 1 kaç defa kısa süreli kullanıcı olarak yaşadığımı anlatmak isterim, sosyal medya gibi platformalarda paylaşılan yorumları okudugumda kimisi kullanıp etki almadığını, kimi kullanıcılarda ya kulaktan dolma yada kullanıp o an etki aldığını söylüyor. Bunun bir çok nedeni olabilir , önemli olan orda bulunan taşı eritip eritmemesi. Özellikle sizlere bu konuda başka daha fazla etkili olan eşkina taşı olarak ifade edilen bu ürünü kullanın.
 
G

geek

Üye
Mesajlar
17
Puanları
1
Gilaburu Suyu mu? Eşkina balık taşı mı? kullanılmalı sizce hangisi?
 
D

Dert ortağı

Üye
Mesajlar
6
Puanları
1
Arkadaşlar dün bir yakınım ile sohbetim oldu eşinin hamilelik sürecinde safra kesesi iltihabı olmuş ve bu süreçte safrayı almaktan başka çare olmadığını dile getirmiş doktorlar neyse Kayseriden gilaburu meyve sinin ham hâlini getirtmiş ve suyu sıkmış sabah akşam içtiğini ve şifa bulduğunu anlattı çok şaşırdım Rabbim bir şekilde şifa veriyor denemek test etmek gerekiyor zaten bu safra kesesi böbrek taşı tedavisinde 2 ürün var bir tanesi eksina balık taşı diğeri gilaburu suyu veya meyvesi
 
K

Kayserili

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Arkadaşlar almak isteyen varsa %100 meyveden üretilmiş organik glaburu suyu gönderilir

Gilaburu Suyu Böbrek Taşı.jpg
 
K

Kayserili

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Bunlarda meyveleri sağlığa çok faydaları vardır sabah, öğle, akşam aç karna 1 bardak glaburu suyu için

Gilaburu Suyu Böbrek Taşını Eritir mi.jpg
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
298
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
210
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
202
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
413
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
193
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
296
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
5
Üst Alt