Gilaburu Suyu Kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ugur
  • 167 Görüntülenme
  • 1 Yorum
U

Ugur

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Merhaba arkadaşlar safra taşı için gilaburu suyunu içip faydasını gören var mı ben tam 8 ay gilaburu suyu içtim sabah öğle akşam yemeklerden 15 dakika önce bir bardak gilaburu suyu içiyordum herhangi bir zararını görmedim taş kontrolü yaptığımda da hafif bir küçülme olduğunu gördüm işe yaradığını düşünüyorum sizlerden safra taşı için bu suyu kullananlar var mı ya da safra çamuru için eritici özelliği, kan sulandırıcı özelliği varmış biraz tadı farklı ekşi ama içilmeyecek gibi değil bir arkadaşım böbrek taşı için içmişti faydasını gördü tabi biraz da beslenmeye de dikkat etmek lazım aşırı yağlı aşırı kalsiyum içeren yiyecekler tüketmemek gerekiyormuş aranızda kullananlar varsa yorumlarını bekliyorum.
 
M

mertcan

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Bende kullanmıştım ama fayda etmedi bol su içmek gerekiyor beslenmeye son derece dikkatli edilmeli çok yağlı, ağır yemeklerden kaçınmak gerekir magnezyum bol içeren besinler yada tabletler faydası olur diyorlar
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
289
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
198
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
189
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
404
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
184
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
284
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
46
Çevrim içi ziyaretçiler
24
Toplam ziyaretçi
70
Robots
6
Üst Alt