Gilaburu Suyu Kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ugur
  • 187 Görüntülenme
  • 1 Yorum
U

Ugur

Üye
Merhaba arkadaşlar safra taşı için gilaburu suyunu içip faydasını gören var mı ben tam 8 ay gilaburu suyu içtim sabah öğle akşam yemeklerden 15 dakika önce bir bardak gilaburu suyu içiyordum herhangi bir zararını görmedim taş kontrolü yaptığımda da hafif bir küçülme olduğunu gördüm işe yaradığını düşünüyorum sizlerden safra taşı için bu suyu kullananlar var mı ya da safra çamuru için eritici özelliği, kan sulandırıcı özelliği varmış biraz tadı farklı ekşi ama içilmeyecek gibi değil bir arkadaşım böbrek taşı için içmişti faydasını gördü tabi biraz da beslenmeye de dikkat etmek lazım aşırı yağlı aşırı kalsiyum içeren yiyecekler tüketmemek gerekiyormuş aranızda kullananlar varsa yorumlarını bekliyorum.

M

mertcan

Üye
Bende kullanmıştım ama fayda etmedi bol su içmek gerekiyor beslenmeye son derece dikkatli edilmeli çok yağlı, ağır yemeklerden kaçınmak gerekir magnezyum bol içeren besinler yada tabletler faydası olur diyorlar

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
315
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
229
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
218
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
441
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
206
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
316
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
8
Çevrim içi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
13
Robots
43
Üst Alt