Gökhan Turanlıoğlu Saç Ekimi Şikayet

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Bilgili
  • 692 Görüntülenme
  • 0 Yorum
B

Bilgili

Üye
Üye
Mesajlar
50
Puanları
6
Gökhan Turanlıoğlu Saç Ekimi Şikayet  .jpg

Gökhan Turanlıoğlu saç ekimi merkezinde saç ekimi işlemi geçiren müşterilerin yorumlarını okurken bir sitede şikayet gördüm. Osmaniye şubesinden hizmet alan bir müşteri, işlem öncesi bazı isteklerini belirtmiş ve olumlu bir geri dönüş almış. Ancak operasyon sonrası bazı isteklerinin gerçekleşmemesinden mustarip olduğunu belirtmiş. Fotoğrafları ve videoları izlediğimizde gördüm ki müşteri haklı ve bazı noktalarda bir mağduriyet var. Ancak Gökhan Turanlıoğlu sektörde bilinen firmalardan birisi ve gerçekten işlerini hakkı ile yapıyorlar. Müşteri durum ile ilgili olarak bir son durum paylaşmamış ancak tekrardan müşteriye destek vermiş olabilirler. Bunun dışında hiçbir Gökhan Turanlıoğlu şikayet yorumuna rastlamadım. Malumunuz saç ekimi hizmetinde sektörde var olabilmek için müşterileri memnun etmek oldukça önemlidir. Müşteriyi en iyi şekilde memnun edebilirseniz hem çevresinde hem de internette olumlu yorumlar yapacaktır. Bu nedenle operasyonel işlemlerin hepsinde uzman operatör doktorların hizmet vermesi gerekmektedir.

Gökhan Turanlıoğlu Saç Ekim Merkezi Şikayet

Alanında uzmanlığı ile sektörde bilindik isimlerden birisi olan Gökhan Turanlıoğlu, Osmaniye’de yer alan ana merkezi ile hastalarına saç ekimi hizmeti vermektedir. Sosyal medyada aktif olarak paylaşım yapan Turanlıoğlu, şu ana kadar yüzlerce müşterisinin memnuniyetle ayrılmasını sağlamıştır. Videolardan da incelediğimizde görüyoruz ki müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına dönemin en teknolojik cihazlarını kullanıyor. Ayrıca saygılı ve sevecen tavrı ile de müşterilerinin memnun olmasını sağlıyor. Bu da onun hakkında internette yer alan Gökhan Turanlıoğlu şikayet sayısının oranının çok düşük olmasının en büyük nedenlerinden birisi.

Gökhan Turanlıoğlu Saç Ekim Merkezi Youtube ve Instagram’da Oldukça Aktif

Gökhan Turanlıoğlu, sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ender saç ekim uzmanlarından birisidir. Müşterilerinde uyguladığı tüm operasyonel işlemleri sosyal medya hesabından paylaşarak saç ekiminin kolayca uygulanabilir olduğunu, korkulmaması gerektiğinden bahsediyor. Videolarda ayrıca müşterilerinin de yorumlarına yer vererek objektif bir biçimde sonuçlar hakkında da bilgiler veriyor. Sosyal medya üzerinde yaptığı bu videoları sayesinde birçok müşterisinin kendisini bulduğunu, insanların saç ektirme işlemine karşı olan korkularını kolayca yenebildiklerini ifade ediyor.

Gökhan Turanlıoğlu Saç Ekimi Merkezi Fiyat Listesi 2022

Gökhan Turanlıoğlu saç ekimi şikayet yorumu konusunda rakiplerine nazaran oldukça düşük oranlara sahip. Bu da daha fazla müşteriye ulaşmasına olanak sağlıyor. Saç ekimi fiyatları konusunda da işlem tipine göre değiştiği belirtiliyor. Saç bölgelerinin hangisinde ne kadar işlem yapılacaksa fiyat da ona göre artıyor. Ancak şunu söyleyebiliriz ki fiyatları sektörel bazda incelediğimizde gerçekten uygun. Ayrıca verdiği kaliteli hizmet ile de müşterilerini memnun etmeyi biliyor.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

DijitalDoctor
Cevaplar
1
Gösterim
402
T
B
Cevaplar
3
Gösterim
1K
Mehmet54
M
Ö
Cevaplar
1
Gösterim
886
Captcha
C
Saçekimibilgisi
Cevaplar
1
Gösterim
562
Revios
R
Saçekimibilgisi
Cevaplar
1
Gösterim
284
Yeşil
Y
K
Cevaplar
2
Gösterim
797
morelmen
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
4
Üst Alt