Gökhan Turanlıoğlu Şikayet Hayal Kırıklığı!!

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi emekli kel
  • 857 Görüntülenme
  • 4 Yorum
E

emekli kel

Üye
Gökhan Turanlıoğlu saç ekimi şikayet Osmaniye Kadirlide Gokhan turanlıoğlu saç ektirdim 2020 temmuzunda ,ektirirken doğallığı çok önemsediğimi söylememe onların takma kafana çok güzel olacak demesine rağmen ekim sonuçları bende hayal kırıklığı olusturmustur çok yapay ip gibi bir ön çizgi, ekilen saclarin açıları orjinal saçtan daha dik ve aynı şekilde köşelerde alakasız bir açı var . Konuyla ilgili ekim merkezine 3 4 defa gittim. Gayet güzel takma kafana takma ve en komigi elinle bastır düzelir seklinde telkinlerle savusturuldum ve sogudum.Keşke hiç ekim olmasaydı modundayim. Doğallıktan uzak ve her beni gören ekim olduğunu anliyor .Faullerde seyreklik vardi oralara da 10 15 kok atilmisti onlarda cok yapay ve kalin duruyor yonleri alakasiz.Daha önce böyle bir durum yaşayan oldu mu ??Bu saçlar alinip doğal bir acıyla tekrar ekilebilir mi ??Teşekkürler . Ekilen saclari komple lazerle aldırmayı bile düşünür hale geldim psikolojim cok kotu ...Fotoğraflarda ekim öncesi hali de var .
saç ekimi öncesi.jpg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
E

emekli kel

Üye
Ekim yönü orjinal saçlarımdan daha farklı biraz daha dik ve ekildiği belli oluyor ve bu durumdan rahatsızım. Ektirdiğim kişi elinle bastır düzelir diyor, salak yerine koyuluyorum resmen o firmadan umudu kestim artık. Benim sorum şu başka bir yerde yeni bir operasyonla bu ekilen saçlar enseden alındığı gibi alınıp daha orjinal bir şekilde ekilebilir mi?
Not:Sadece alın köşeleri için 3000 kök civarı Ekim yapılmıştı. Tavsiye yerler varsa onu da alırım.Tavsiye yerlerde ektirenler kendi fotoğraflarını da paylaşırsa kıyaslama adına daha sağlıklı olur .
217594373_4435620459794216_6485594995484674676_n.jpeg
279085409_5371293626226890_6923383096540438368_n.jpeg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
E

emekli kel

Üye
B

Bilgili

Üye
Üye
Saç ekiminde rahatsız olduğunuz nokta on çizgiler mi hocam?

B

Barmen

Üye
Bence iyi olmuş bir ekim gördüm bu şekilde çizgi yapıyorlar

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

DijitalDoctor
Cevaplar
1
Gösterim
432
T
B
Cevaplar
3
Gösterim
1K
Mehmet54
M
Ö
Cevaplar
1
Gösterim
919
Captcha
C
Saçekimibilgisi
Cevaplar
1
Gösterim
606
Revios
R
Saçekimibilgisi
Cevaplar
1
Gösterim
315
Yeşil
Y
K
Cevaplar
2
Gösterim
827
morelmen
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
59
Üst Alt