Kantaron yağı basura iyi gelir mi?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Erol05
  • 278 Görüntülenme
  • 0 Yorum
E

Erol05

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Kantaron yağı basur memesine iyi gelir mi, kantaron yağı basuru yakar mı, sarı kantaron yağı kabizliga iyi gelir mi, günde kaç defa sürülür, nasıl kullanılır gibi sorunların cevabı aşağıdaki yazıda bulabilirsiniz. Basur için kantaron yağı kullananlar yorumlarını da yazabilirler.

Kantaron yağı basura iyi gelir mi.jpeg


Kantaron yağı, anti-inflamatuar ve ağrı kesici özellikleri nedeniyle bazı durumlarda kullanılan bir bitkisel ilaçtır. Ancak, kantaron yağının hemoroid tedavisinde etkili olduğuna dair yeterli bilimsel kanıt bulunmamaktadır.

Kırmızı kantaron yağının içeriğindeki maddeler virüslere ve zararlı bakterilere iyi gelmektedir. Bu yüzden basur sorunu çeken kişiler de tedavilerine bu yağı yardımcı olarak ekleyebilirler.

Hemoroid tedavisinde kullanılan yöntemler arasında, diyet değişiklikleri, yüksek lifli gıdalar tüketmek, yeterli sıvı almak, ılık su banyoları yapmak, topikal ilaçlar kullanmak ve gerekli durumlarda cerrahi müdahale yer almaktadır. Bu nedenle, hemoroid tedavisi için kantaron yağı yerine daha etkili yöntemleri denemeniz daha uygun olabilir.

Ayrıca, herhangi bir bitkisel ilaç kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önemlidir, özellikle hamileyseniz veya başka bir tıbbi durumunuz varsa.

Basur tedavisi için sarı kantaron otu yağı kullananlar varsa yorumlarını bekliyorum bilgilendirme yaparsanız sevinirim.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
250
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
166
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
158
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
363
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
155
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
246
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
25
Çevrim içi ziyaretçiler
17
Toplam ziyaretçi
42
Robots
5
Üst Alt