Ketoral şampuan haftada kaç gün kullanılır?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Synergy
  • 252 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Synergy

Synergy

Üye
Mesajlar
45
Puanları
6
Ketoral şampuan haftada kaç gün kullanılır, ketoral şampuan içinde %2 oranda ketokonazol etken maddesi vardır kafa derisinde oluşan mantar bakterisini ortadan kaldırmak için kullanılır. Bu şampuanın belirli bir kullanma aralığı belirtilmemiştir. Ancak, şampuanın talimatlarına göre kullanımı önerilir ve eğer bir doktor tarafından farklı bir öneri yapılmamışsa, genellikle haftada 2-3 kez kullanılabilir. Genelde kullanım süresi 4 haftadır.

Ketoral şampuan ne için kullanılır​

Ketoral şampuan, seboreik dermatit veya kronik kafa derisi iltihabı olan kişiler için kullanılır. Ayrıca kafada kıl köklerinin yağlanmasına yol açan bakterilerin ve mantarların büyümesini önler. Bu şampuan, kafada yağlanma ve kaşıntı gibi rahatsız edici belirtilerin giderilmesine yardımcı olur.

Ketoral şampuan saç dökülmesini önlüyor mu?​

Ketoral şampuan saç dökülmesini önlemeye yardımcı olabilir, ancak tam olarak saç dökülmesini önlemeye yönelik bir çözüm sunmaz. Saç dökülmesinin nedeni kişiden kişiye değişebilir ve saç dökülmesini önlemek için bir şampuanla tek başına bir çözüm bulunmaz. Ayrıca, saç dökülmesini önleme amacıyla kullanılması durumunda, şampuanın etkinliği kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Öncelikle saç dökülmesinin nedenini belirlemek ve bu nedene göre doktor veya dermatolog tarafından tavsiyeler almak daha yararlı olabilir.
 
N

Nurullah

Üye
Mesajlar
15
Puanları
1
Ketoral şampuan 2 yıldır düzenli kullanıyorum haftada 2 defa saçlarımda 3-5 dakika bekleterek yıkıyorum. Saç dökülmesini önlemeye yardımcı oluyor.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
295
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
132
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
203
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
395
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
20
Çevrim içi ziyaretçiler
12
Toplam ziyaretçi
32
Robots
4
Üst Alt