Konazol şampuan kaç ay kullanılmalı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Synergy
  • 161 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Synergy

Synergy

Üye
Mesajlar
45
Puanları
6
Konazol şampuan kaç ay kullanılmalı, konazol şampuan genellikle 3-4 hafta boyunca 3 güne 1 olarak kullanılması önerilir. Ancak doktorunuzun size verdiği kullanma süresine uymalısınız çünkü her kişinin durumu farklı olabilir ve daha uzun veya daha kısa bir kullanma süresi belirleyebilir. Ayrıca, eğer şampuanın etkisi gerektiği gibi değilse veya daha fazla şikayetiniz varsa, doktorunuza danışmanız önerilir.

Konazol şampuan ne işe yarar​

Konazol şampuan içinde %2 oranda ketokonazol etken maddesi vardır kaşıntı gidericidir, bu şampuan saçlı ve kıllı bölgelerde oluşan mantar veya maya enfeksiyonlarını tedavide kullanılan bir antifungal şampuandır. Mantar enfeksiyonlarına neden olan mantarların üremesini engelleyerek enfeksiyonu ortadan kaldırır. Konazol şampuan tüylerde, deride veya ayakların altında oluşan mantar enfeksiyonlarının tedavisinde etkilidir.
 
K

Kitchen

Üye
Mesajlar
9
Puanları
1
Hocam genetik dökülmede sürekli olarak haftada 2 defa kulanıyoruz saçlara bir zararı oluyormudur sizce?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
281
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
108
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
121
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
191
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
217
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
379
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
39
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
57
Robots
2
Üst Alt