Likya Saç Ekimi Şikayet

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saç Ekimi
  • 304 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Saç ekimi yapılması planlandığı andan itibaren saç ekimi yapılan hasta veya saç ekimi yapan ekibin tecrübesi çok önem arz etmektedir. İzmir likya saç ekim merkezi bugüne kadar bir çok başarılı saç ekim işlemlerine başarı elde etmiştir. Saç ekim merkezini internet ortamında araştırma yapıldığında çok iyi şekilde tanıdığımızı söyleyebilirim. Saç ekimi yaptıranlar saç ekimi süreçlerini paylaşım yaparak olumlu olumsuz sonuçlarını paylaşmıştır. Ülkemizde başta olmak üzere pek çok ülkede en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Saç dökülmesi ya da kel olmak her yaşta insanda ortaya çıkabilecek bir hastalıktır . Hastalık, kaza, çevresel ya da kalıtsal etkenler sebebi ile meydana gelebilmektedir. Saç ekimi yapılması planlandığında donör bölge olarak isimlendirilen bölgeden alınan saç greftleri saç dökülmesinin olduğu bölgeye ekilmektedir. Saç ekiminin yapıldığı bölgede çıkan saçlarınız kendi saçınızın genetiğine sahip olduğu için aynı kalınlıkta çıkmaktadır. Saç ekimi, erkek tipi saç dökülmeleri ne ciddi manada etki etmektedir.
likya saç ekimi.jpg

Özel Likya Saç Ekim Merkezi Adres​

İzmir'de 2 tane şubeleri bulunmakdır, 1. şubeleri Alsancak burada yıllarca saç ekimi yaptırlar şimdi ise saç ekim işlemlerini Bayraklı'da folkart karşısında poliklinik saç ekim merkezinde yapıyorlar. Saç ekim firmalarını saç ekimi yaptırmadan önce firmaya ait yaklaşımının nasıl olduğuna dair saç ekimi yorumlarını ayrıntılı inceleyerek nerede saç ekimi yaptıracağınıza karar veremiz tavsiye olunmaktadır. Özellikle olumsuz durumlar yaşayanlar var ise saç ekimi şikayet gibi bunlarıda okuyunuz. Saç ekimi öncesi ve sonrası müşterilerine nasıl davrandığına ilaçları kimlerin verdiğine kadar hepsini okumanızı tavsiye ediyorum.

Likya Saç Ekimi Fiyatları​

İzmir likya saç ekimi fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Son yıllarda ülkemizdeki enflasyon artışlarından ve asgari ücret elektrik tüm giderler nedeniyle neredeyse tüm saç ekim merkezleri fiyat artışına gitmek zorunda kaldı. Özellikle likya saç ekim merkezinin 2020 ve 2021 ilk 6 ayına kada ortalama 5 bin lira civarında iken bugün 2022 mayıs ayı itibari ile ortalama saç ekim fiyatları 12.000 tl civarında seyrettiğini duydum. İzmir;'de çok fazla klinik, hastane ve hekim bulunduğundan dolayı istediğinizi fiyat aralığında bulabileceğiniz pek çok alternatif vardır. Saç kaybı ya da kellik yaşayan kişilerin temelde yatan probleminin keşfedilmesi ve buna uygun bir saç ekimi yönteminin belirlenmesi son derece önemlidir. Belirlenen yöntemlerin farklılaşmasından dolayı saç ekimi uygulamasının fiyatı da artmakta ya da azalmaktadır. Saç ekim işlemleri ve saç ekim fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgiler edinebilmek için forumumuzu takipte kalmanızı tavsiye ederiz. Saç ekimi ile ilgili sormak istediğiniz soruları sormaktan çekinmeden paylaşırsanız daha yararlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

B

Bilgili

Üye
Üye
Bundan 6 7 yıl önce bir arkadaşım için referans oldum saç ekimi yaptırsın güzel sonucu olsun diye lakin tabi kendisi abisi ile birlikte gitmiş ve benim haberim yoktu gerci haberim olsada sanırım birşey olacağını düşünmüyorum, Saç ekimi sonrası tepe kısmında birşey çıkmış et gibi saç ekimi sonrasıda bayılma gerçekleşmiş dayanamış. Yıllardır kendisi şapka takıyor saç ekimi sonrasıda şapka takmaya devam etti malesef saç ekimi süreci iyi olmadı. Saç ekimi bu zamanda çok iyi sonuçlar alıyorlar ortalama %95 başarı oranı var diye düşünüyorum. %95 belkide daha fazlası geri kalan %5 ise saç ekim esnasında oluşan problemler veya saç ekimi sonrası bakım kontrol ve benzeri nedeniyle saç ekimi iyi olmayabiliyor.

Kınık

Kınık

Üye
İzmir Likya saç ekim merkezinin kendine ait bir has ekibi yok sürekli değişim halinde 5 yıl önceki ekip dağılmış olabilir

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

DijitalDoctor
Cevaplar
1
Gösterim
432
T
B
Cevaplar
3
Gösterim
1K
Mehmet54
M
Ö
Cevaplar
1
Gösterim
919
Captcha
C
Saçekimibilgisi
Cevaplar
1
Gösterim
606
Revios
R
Saçekimibilgisi
Cevaplar
1
Gösterim
315
Yeşil
Y
K
Cevaplar
2
Gösterim
827
morelmen
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
54
Üst Alt