Loprox Şampuan Saç Çıkarır mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Cebo34
  • 752 Görüntülenme
  • 2 Yorum
C

Cebo34

Üye
Mesajlar
6
Puanları
1
Senelerdir saç egzaması ile uğraşıyorum, kabuklanma, yağlanma, kaşıntı ve dökülme sorunuyla uğraşıyoru. egzamadan dolayı çok saç kaybediyorum. Saçlarımı kaşıdığımda dökülen saçları görünce seyrelmeye başlayacağı düşüncesi geliyor. Bazı bölgelerde egzamadan dolayı seyreklikler var. Çok az uzama yapıyorlar. Bu hastalığa sahip insanlara doktorlar loprox şampuanı tavsiye ediyorlar. Bende kullanmak istiyorum kolay kopan saçlar için işe yarayacağını düşünüyorum. Benim sçlarda kellik belirtisi yok ancak yağlı egzama var. Sıcak havalarda dökülmeleri çok tetikliyor. Loprox şampuan dökülen seyrekleşen yerlerdeki saçları çıkarır mı? Forumda kullanan arkadaşlar bilgi verecek olan varsa memnun olurum.
 
X

Xaetron

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
ensemdeki kıl kökü iltihabı oluştu, şişilik büyüyünce doktora gittim antibiyotikli krem ile loprox şampuan vermişti 1 ay kullandım şu anlık kızarıklık harici hiç sivilce kalmadı. Çok etkisini gördüm egzema içinde faydası olacaktır bence.
 
A

Aliosman

Üye
Mesajlar
9
Puanları
1
Loprox şampuan eczaneden reçetesiz alınabiliyor mu?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
254
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
88
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
99
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
167
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
195
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
342
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
12
Çevrim içi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
16
Robots
5
Üst Alt