Loprox Şampuan Saç Çıkarır mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Cebo34
  • 789 Görüntülenme
  • 2 Yorum
C

Cebo34

Üye
Senelerdir saç egzaması ile uğraşıyorum, kabuklanma, yağlanma, kaşıntı ve dökülme sorunuyla uğraşıyoru. egzamadan dolayı çok saç kaybediyorum. Saçlarımı kaşıdığımda dökülen saçları görünce seyrelmeye başlayacağı düşüncesi geliyor. Bazı bölgelerde egzamadan dolayı seyreklikler var. Çok az uzama yapıyorlar. Bu hastalığa sahip insanlara doktorlar loprox şampuanı tavsiye ediyorlar. Bende kullanmak istiyorum kolay kopan saçlar için işe yarayacağını düşünüyorum. Benim sçlarda kellik belirtisi yok ancak yağlı egzama var. Sıcak havalarda dökülmeleri çok tetikliyor. Loprox şampuan dökülen seyrekleşen yerlerdeki saçları çıkarır mı? Forumda kullanan arkadaşlar bilgi verecek olan varsa memnun olurum.

X

Xaetron

Üye
ensemdeki kıl kökü iltihabı oluştu, şişilik büyüyünce doktora gittim antibiyotikli krem ile loprox şampuan vermişti 1 ay kullandım şu anlık kızarıklık harici hiç sivilce kalmadı. Çok etkisini gördüm egzema içinde faydası olacaktır bence.

A

Aliosman

Üye
Loprox şampuan eczaneden reçetesiz alınabiliyor mu?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
302
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
120
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
134
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
213
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
60
Çevrim içi ziyaretçiler
35
Toplam ziyaretçi
95
Robots
48
Üst Alt