LR L-Recapin Şampuan Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Murado
  • 259 Görüntülenme
  • 1 Yorum
M

Murado

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
LR L-Recapin şampuan ne işe yarar,
bu şampuan saç dökülmesine karşı özel olarak geliştirilmiş bir şampuandır. Şampuanın içeriğindeki aktif bileşenler, saç köklerinin güçlenmesine yardımcı olur ve saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur.

Şampuanın içeriğinde L-Recapin; zeytinyağı asidi, apigenin ve biotinyl-GHK'den oluşan Procapil adındaki yenilikçi ve özel etken madde vardır.

Şampuanın içeriğinde özellikle L-arginin, keratin, biotin, çinko ve B vitaminleri gibi saç sağlığı için önemli olan bileşenler yer alır. L-arginin, saç köklerini besler ve saç büyümesini teşvik eder. Keratin, saçın yapısını oluşturan proteinlerin ana bileşenidir ve saçları güçlendirir. Biotin, çinko ve B vitaminleri gibi diğer bileşenler ise saç sağlığı için önemli besin maddeleridir.

LR L-Recapin Şampuan, saçları güçlendirmek ve saç dökülmesini azaltmak için kullanılabilir. Ancak herhangi bir tıbbi durum nedeniyle saç dökülmesi yaşıyorsanız, öncelikle bir doktora danışmanız önerilir. Ayrıca, şampuanın kullanımıyla ilgili talimatları dikkatlice okumanız ve uygulamanız önemlidir.

Arkadaşlar bu şampuanı kullananlar var mı? Saç dökülmesini önlüyor mu, herhangi bir olumlu yada olumsuz durum fark ettiyseniz yorumlarınızı bekliyorum.
 
R

reddxx

Üye
Mesajlar
15
Puanları
1
L-arginine damar genişletici olarak etki yapıyor bazı losyonlara katılıyor ama şampuan içinde ne derece olumlu etki yapar bilemem.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
254
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
88
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
99
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
167
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
196
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
345
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
3
Üst Alt