Luis Bien Beyaz Saçlar Için Kapatıcı Şampuan Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Rachel
  • 377 Görüntülenme
  • 0 Yorum
R

Rachel

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Luis Bien Beyaz Saçlar Için Kapatıcı şampuan kullananlar var mı, bu şampuan saçlarınızdaki beyaz saç görünümünden düzenli kullanımda kurtulmanız mümkündür. Saçları doğal ve natural bir görünümle renklendirerek genç ve canlı bir saç görünümü sağlar. Saçlardaki beyazları gidermek için kullanılan doğal içerikli etkili bir şampuandır. Beyaz saçları pratik bir şekilde kapatır. Saç köklerini ve saçtaki renk pigmentlerini besler ve onarma yaparak daha dolgun görünmesini sağlar. Saç rengini değiştirirken boyalı saç görünümü yaratmaz. Tamamen doğal bir görünüm kazandırır.

Selamlar arkadaşlar beyazlamış saçları koyulaştıram Luis Bien Black from white şampuanı kullananlar var mı? Eğer memnun kaldıysanız tavsiye edermisiniz yorumlarızı bekliyorum.

Luis Bien Beyaz Saçlar Için Kapatıcı Şampuan Kullananlar Yorumları.jpg
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
242
E
C
Cevaplar
1
Gösterim
234
C
Synergy
Cevaplar
1
Gösterim
283
Ertürk
E
C
Cevaplar
0
Gösterim
193
Chemist
C
O
Cevaplar
1
Gösterim
276
Holosko
H
N
Cevaplar
1
Gösterim
164
Serkanx
S

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
36
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
54
Robots
1
Üst Alt