Luis Bien Beyaz Saçlar Için Kapatıcı Şampuan Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Rachel
  • 345 Görüntülenme
  • 0 Yorum
R

Rachel

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Luis Bien Beyaz Saçlar Için Kapatıcı şampuan kullananlar var mı, bu şampuan saçlarınızdaki beyaz saç görünümünden düzenli kullanımda kurtulmanız mümkündür. Saçları doğal ve natural bir görünümle renklendirerek genç ve canlı bir saç görünümü sağlar. Saçlardaki beyazları gidermek için kullanılan doğal içerikli etkili bir şampuandır. Beyaz saçları pratik bir şekilde kapatır. Saç köklerini ve saçtaki renk pigmentlerini besler ve onarma yaparak daha dolgun görünmesini sağlar. Saç rengini değiştirirken boyalı saç görünümü yaratmaz. Tamamen doğal bir görünüm kazandırır.

Selamlar arkadaşlar beyazlamış saçları koyulaştıram Luis Bien Black from white şampuanı kullananlar var mı? Eğer memnun kaldıysanız tavsiye edermisiniz yorumlarızı bekliyorum.

Luis Bien Beyaz Saçlar Için Kapatıcı Şampuan Kullananlar Yorumları.jpg
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
136
E
C
Cevaplar
1
Gösterim
196
C
Synergy
Cevaplar
1
Gösterim
235
Ertürk
E
C
Cevaplar
0
Gösterim
151
Chemist
C
O
Cevaplar
1
Gösterim
225
Holosko
H
N
Cevaplar
1
Gösterim
124
Serkanx
S

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
3
Üst Alt