Max derma şampuan kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Kelboy
  • 288 Görüntülenme
  • 1 Yorum
K

Kelboy

Üye
Mesajlar
25
Puanları
3
Max derma şampuan kullananlar yorumlarını, deneyimlerini konu altından yazabilirler. Max Derma For Man şampuan, saç derisinde kaşıntı, kepeklenme, egzama ve sedef gibi rahatsızlıkların tedavisi için kullanılan bir medikal şampuandır. Şampuanın içeriğindeki özel formülasyon sayesinde saç derisi problemlerini hafifletir, saç derisini rahatlatır ve sağlıklı bir saç derisi oluşumuna destek sağlar. Güçlü zengin ve özeş içeriğiyle saçları canlandırır, saç derisini nemlendirir ve saç köklerini besler ve onarır.

Max derma şampuan kullananlar yorumları.jpg


Max Derma şampuanı kullanmadan önce, şampuanın etiketinde yer alan talimatları dikkatlice okuyun ve uygulayın. Genellikle, şampuanı ıslak saçınıza uygulayın, saç derinize masaj yaparak iyice yedirin ve yaklaşık 2-3 dakika bekletin. Daha sonra saçınızı bol su ile durulayın. Şampuanın en iyi sonucu vermesi için, belirli bir süre düzenli olarak kullanmanız önerilir.

Eğer şampuanı kullanırken herhangi bir olumsuz yan etki ile karşılaşırsanız (örneğin, ciltte tahriş, kaşıntı, kızarıklık), kullanımı durdurun ve doktorunuza danışın.

Max Derma Şampuan Nasıl Kullanılır​

Şampuanı ıslak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın. Saçlarınızı ılık suyla iyice ıslatıp şampuan 3-5 dakika saç derisine masaj yaparak oval hareketlerle nazikçe yıkayın. Daha sonra suyla durayıp bitirin.

günlük kullanıma uygundur.Düzenli kullanılması verimini artırır.

Max Derma Şampuan İçeriği​

Trichogen veg LS 8960, Zeytinyağı, Saw palmetto, Cafein, Gliserin, Panthenol, Plantacare

Şampuan içeriğindeki kafein saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırarak saç uzamalarını hızlandırır, saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur.

Saw palmetto etkili bir dht hormonu engelleyicidir. Saç foliküllerinin küçülmesine sebep olan dht hormonlarını etkisiz hale getirerek saç köküne zarar vermesini önler. İncelmiş saçların eski haline gelmesine katkıda bulunur.

Trichogen saç direncini artırır, saç dökülmesini azaltan, büyümeyi teşvik eden, saç derisi sağlığını iyileştiren bir etkendir. Hızlı saç uzamasını destekler saç kök hücrelerini serbest radikallere karşı koruma sağlar.
 
L

lemos

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Saç dökülmesini için tavsiye edermisiniz strest ve genetik kaynaklı aşırı dökülmez sorunum için alcam
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
281
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
108
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
121
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
191
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
217
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
379
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
4
Üst Alt