Mecitefendi at kuyruğu şampuanı kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Hülya
  • 168 Görüntülenme
  • 1 Yorum
H

Hülya

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Mecitefendi At Kuyruğu Şampuanı içinde özel olarak hazırlanmış bitkisel ödüllerden oluşan formülü sayesinde saçlarınıza nazik şekilde bakım yaparken aynı işte aynı zamanda da temizler. Mecitefendi at kuyruğu şampuanı sürekli kullanımında saçlarda gözle görülür parlaklık dolgunluk hacimlik ve hızlı saç uzamasına büyük destek sağlar. Saçlarınızı ve saçlarınızı yağlardan arındırır saç derisinde kepek oluşmasının önüne geçer canlı ve ipliksi bir görünüm sağlar. Serisinin en gözde üyelerinden Mecitefendi At Kuyruğu Şampuanı içeriğindeki soğuk pres bitkisel yağlar, doğal vitaminler sayesinde saçlarınızı besler ve canlandırıcı etki yapar.

Merhaba kızlar hızlı saç uzatmak ve saçlarda oluşan yağlanmayı önlemek önlemek için bu şampuanı kullanıp memnun kalanlar var mı ben de denemek istiyorum ancak her ürüne boş yere para vermek istemiyorum. İlk önce şampuanı kullanmış arkadaşlar varsa ondan yorumlarına bir bakmak istiyorum ona göre karar vereceğim. Bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim hepinize teşekkürler.
 
D

Durubeyaz

Üye
Mesajlar
34
Puanları
6
saçlarım kazık gibi oldu ve elektriklendi neredeyse taranmıyacak hale havada uçuşuyor resmen çok kötü oldu tavsiye etmem.

mecitefendi at kuyruğu şampuanı kullananlar yorumları.jpeg
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
296
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
132
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
208
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
396
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
30
Çevrim içi ziyaretçiler
17
Toplam ziyaretçi
47
Robots
6
Üst Alt