Miracle losyon yapımı

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Chemist
  • 742 Görüntülenme
  • 7 Yorum
C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Mesajlar
111
Puanları
16
Miracle losyon nedir, ne işe yarar, yapımı hakkında, hormonal olan erkek tipi saç dökülmesini önlemek için miracle losyon önceki yıllarda kullanılan içine Aldactone, Diane 35, dekort ampul ve L'Oreal elseve arginine saç spreyi içine katılarak hazırlanan bir losyondu. Bir çok insan tarafından hazırlanıp kullanılan bu losyon içinde anti androjenik etkili spirolonakton, etini estradiol, spreteron asetat katılır. Bu etken maddeler losyon içine katılarak çözünür ve saç diplerine uygulanır. Ancak bu losyonda eksik olan bazı sorunlarda vardır. İçine katılan ilaçlar etil alkolde çözünürken loreal losyon içinde çözülmesi oldukça zordur. Sebebi ise içindeki etil alkol oranının yeterli çözücü etkisinin olmamasıdır.

Miracle losyon yapımı.jpeg


Bir çok insan bu losyonu kullanmış ancak beklediği sonucu alamamıştır. Kullanan kullanıcılar halen saç dökülmesinin devam ettiğini ve başka yöntemler denemeye başlamıştır. Günümüzde genetik saç dökülmesinin halen kesin bir çözümü bulunamamıştır.

Son zamanlarda piyasaya el altından satılan mavi losyonlar denilen içine ne katıldığı belli olmayan ürünler çıkmıştır. Zira bu saç çıkaran serumların içinde hangi maddeler katılıyor bilinmiyor. Yüksek ihtimalle minoxidil, yada proscar ve estradiol gibi güçlü antiandrojem ilaçlar katılabileceği güçlü ihtimal olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar en güvenli olarak bilinen minoxidil, finasterid, estradiol ve konazol türevi şampuanları kullanarak saçlarını korumaya çalışmaları en doğru yol olacaktır.

Miracle losyonu daha önceden kullananlar, memnun olan yada olmayan arkadaşlar yorumlarını ve deneyimlerini paylaşabilirler.
 
A

Aksoy

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Arkadaşlar, miracle losyon gerçekten yararlı mı en azından saç dökülmesini durdurur mu? Kullanan veya daha önce kullanmış olanlar bilgilendirebilirler mi lütfen?
 
Realty

Realty

Üye
Mesajlar
26
Puanları
3
İşe yaramaz isterseniz kullanın sonucu burda paylaşın
 
A

Arkeolog

Üye
Mesajlar
17
Puanları
1
Oral spiro kullanıp mükemmel sonuç alan kişiler var. Eğer deriden emilim olursa etkili olur.
 
L

Laird

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
A

Arkeolog

Üye
Mesajlar
17
Puanları
1
Y

yunusemre

Üye
Mesajlar
24
Puanları
1
kadınlarda daha çok işe yarıyor dyorlar
 
C

Croswad

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Valla ben 6 ay kullandım saç çıkardığını görmedim dökülmeleride önlemedi şimdi dutasterid ve ru58841 solüsyonu kullanıyorum şimdilik saçlarımı koruyor bunlar
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
381
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
473
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
290
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
315
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
435
E
Akhan
Cevaplar
6
Gösterim
530
Orçun
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
23
Çevrim içi ziyaretçiler
12
Toplam ziyaretçi
35
Robots
4
Üst Alt