Mor şampuan kaç yıkamada etki eder?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Shady
  • 240 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Shady

Shady

Üye
Üye
Mesajlar
52
Puanları
6
Sarı boyalı saçlar için mor şampuan kullananlar var mı, kaş yıkamada etki eder hangi markanın mor şampuanını kullanıyorsunuz ben saçlarımı 5 ayda bir uçları sarı olacak şekilde sarıya boyatıyorum. Ama şampuanlar saç rengini matlaştıriyor düzleştirici kullanıyorum. Mor şampuanı kullanan bayan arkadaşlar var mı kullanım şeklini yazabilir misiniz?
 
Esra

Esra

Üye
Üye
Mesajlar
69
Puanları
6
Mor şampuan sarı, gri, beyaz veya rengi açılan kumral renkteki tüm saçlarda istenmeyen sarı turuncu yansımaları önler sarı saçlar, rengi açılmış saçlar gri saçlara özel saç şampuanıdır mor şampuan sarı saçlar, gri saçlar, rengi açılmış saçlar için olan şampuanı haftada 1 kere şampuanla ıslak saça 1-3 dakika masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın rengi açılan kumral saçlarda etkiyi görebilmek için 5 dakikaya kadar bekletin. (Rengi açılan kumral saçlarda etkiyi görebilmek için 5 dakikaya kadar bekletin.)
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
252
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
86
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
97
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
165
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
194
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
339
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
81
Çevrim içi ziyaretçiler
42
Toplam ziyaretçi
123
Robots
5
Üst Alt