Mustela Şampuan Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Shady
  • 209 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Shady

Shady

Üye
Üye
Mustela şampuan kullananlar var mı,
mustela şampuan, bebekler ve çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir şampuandır. Bu şampuan, bebekler ve çocukların hassas saç ve saç diplerine zarar vermeden temizlenmelerini sağlar.

Mustela Şampuan, saçların yumuşak ve parlak olmasını sağlar. Bu şampuan, saçların nem oranını dengede tutar ve saçların kurumasını önler. Ayrıca, saçların yıpranmış uçlarını onarır ve saçların daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar.

Mustela Şampuan, saç diplerinde yer alan hücrelerin yenilenmesini ve saç foliküllerinin güçlenmesini sağlar. Aynı zamanda, saçların dökülmesini önler ve saçların yıpranmasını engeller. Bu şampuan, bebekler ve çocuklar için özel olarak tasarlanmış olduğu için, saç ve saç diplerine zarar vermeden temizlenmelerini sağlar.

Mustela Şampuan Kullananlar varsa yorumlarını bekliyorum bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim.

B

bnil

Üye
Ben bu markanın aldığım mustela pişik kremine bayıldım kesinlikte tavsiye ediyorum güvenle kullanın çok yumuşacık yapıyor

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
302
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
120
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
134
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
213
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
73
Çevrim içi ziyaretçiler
42
Toplam ziyaretçi
115
Robots
48
Üst Alt