Novar Saç Ekimi Şikayet

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saç Ekimi
  • 610 Görüntülenme
  • 3 Yorum
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6
Novar Saç Ekimi şikâyet var mı? Yok mu diye ikilemde kaldıysanız, aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için buradayız! Novar Klinik’te saç ekim operasyonu yaptırmayı planlıyorsanız, önce hastaların yorumlarını öğrenmek istemeniz gayet doğal. İzmir’de faaliyet gösteren Novar Saç Ekim Kliniği, kendi bölgesinin en meşhur isimlerinden biri olarak öne çıkıyor. İzmir gibi büyük bir şehirde saç ekim merkezlerinin yoğun rekabet hâlinde olması fiyat/performans bakımından farklı klinikler olmasını sağlıyor. Bunca çeşitlilik arasında en doğru kliniği bulmak istiyorsanız, seçenekleri detaylı araştırıp karşılaştırmanız gerekiyor. Bunu yaparken Novar saç ekim şikâyetleri ile ilgili bilgiye de ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. İçeriğimizin devamından ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Novar Saç Ekim Merkezi Hakkında​

Nover Sağlık Grubu bünyesinde faaliyet gösteren saç ekim kliniği, modern yöntemler ve üstün teknoloji ile hizmet veriyor. T.C Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan bu saç ekim merkezi, kişiye özel bir yaklaşımla etkin tedavi hizmeti sunmayı amaçlıyor. Verilen hizmetlerin başında; FUE saç ekimi, kadınlara saç ekimi, DHI saç ekimi, saç mezoterapisi, saç restorasyonu geliyor. Başka bir yerde yaptırdığınız ve istenilen sonucu vermeyen saç ekim operasyonları, restorasyon işlemiyle düzeltilebiliyor. Operasyonlar steril ameliyathane ortamında uzman doktorlar tarafından gerçekleştiriliyor. Öte yandan Novar Saç Ekim Kliniği'nde ayrıca kaş ekimi ve sakal ekimi uygulamaları yapılıyor.

Novar Saç Ekim Kliniği İletişim​

Telefon: 0530 178 8080

Novar Saç Ekimi Şikayet Var mı?​

Novar saç ekimi şikayet var mı? Diye baktığımızda hem olumlu, hem olumsuz yorumlara rastlayabiliyoruz. Fakat bu, genellikle tüm saç ekim merkezleri, klinikler ve hekimler için geçerli bir durum. Zira operasyonun başarısı çeşitli faktörlere göre değişiyor. Bundan dolayı herkesin aynı klinikten veya doktordan memnuniyet derecesi bir olmuyor. Bu nedenle Novar saç ekimi şikayet yorumları sizi bu klinik hakkında önyargıya ve endişeye sevk etmesin. Alanında tanınmış, prestijli ve köklü bir adres olan Novar Saç Ekim Kliniği, başarılı operasyonlara imza atıyor. Detaylı bilgi için bizzat klinikteki hekimler ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Çekinceleriniz varsa aklınızdakileri onlara sorarak daha net bilgiye ulaşabilirsiniz.
 
Kınık

Kınık

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Novar polikliniği saç ekiminde ne kadar başarılı bilmiyorum ama İzmir'de reklam çalışmalarını çok iyi yapıyor
 
G

geek

Üye
Mesajlar
17
Puanları
1
Sonuçları görmek lazım reklam falan hikaye
 
R

Reyzen

Üye
Mesajlar
10
Puanları
1
Bende izmirdeyim novar saç ekim merkezini daha önce hiç duymadım sanırım yeni bir yer fiyatları hakkında bilgisi olan var mı?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

DijitalDoctor
Cevaplar
1
Gösterim
385
T
B
Cevaplar
3
Gösterim
1K
Mehmet54
M
Ö
Cevaplar
1
Gösterim
872
Captcha
C
Saçekimibilgisi
Cevaplar
1
Gösterim
531
Revios
R
Saçekimibilgisi
Cevaplar
1
Gösterim
261
Yeşil
Y
K
Cevaplar
2
Gösterim
782
morelmen
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
70
Çevrim içi ziyaretçiler
38
Toplam ziyaretçi
108
Robots
4
Üst Alt