Ömür boyu finasterid kullanılır mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Synergy
  • 305 Görüntülenme
  • 4 Yorum
Synergy

Synergy

Üye
Finasterid, erkek tipi saç dökülmesi (androgenetik alopesi) tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Finasterid, saç foliküllerinin düzenli olarak çalışmasını sağlar ve saç dökülmesinin yavaşlamasına ve saç dökülmesi olan bölgelerde saçın yeniden büyümesine neden olur. Genellikle, finasterid tedavisinin etkisi sürekli olarak kullanılması halinde devam eder. Eğer ilacın kullanımı kesilirse saç dökülmesi tekrar başlar ve saçların geri kazanılmış olan kalınlık kaybeder.
Finasterid tedavisi ömür boyu devam etmeli veya saç dökülmesi tekrar başlar ve saçların geri kazanılmış olan kalınlık kaybeder. Ancak, Finasterid kullanımının uzun süreli etkileri hakkında yeterli veri yok, Bu nedenle ilacın ömür boyu kullanımının güvenliği ve etkililiği konusunda daha fazla bilgiye ihtiyacımız var. Ayrıca, ilaç kullanımının herhangi bir yan etkisi olması durumunda, ilacın kullanımının durdurulması gerekebilir.

P

Payitaht

Üye
Bir süre kullanıp bırakılırsa 8-12 ay arasında hiç kullanmamış gibi eski hâline dönüyor saçlar ve daha olumsuz durumlar oluyor. Saç döngüsü bozuluyor eski haline gelmesi zaman alıyor.

L

Lotus

Üye
Finasteridi en az ne kadar kullanmak lazım faydasını almak için yaklaşık 3 aydır kullanıyorum hiç bi yan etki olmadı bu arada ne kadar kullanırsam faydası ortaya çıkar bilgi verirseniz sevinirim?

R

riwer

Üye
Finasteridi en az ne kadar kullanmak lazım faydasını almak için yaklaşık 3 aydır kullanıyorum hiç bi yan etki olmadı bu arada ne kadar kullanırsam faydası ortaya çıkar bilgi verirseniz sevinirim?
Dostum saç ekimi yaptırmaya karar verene kadar kullanmalısın eğer etkisi olursa şanslısın herkeste aynı etkiyi vermiyor.

R

Revios

Üye
Finasterid eğer olumsuz bir durum hissederseniz bırakmanızı tavsiye ediyorum kesinlikle kullanmayın.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
365
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
454
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
278
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
303
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
415
E
Akhan
Cevaplar
6
Gösterim
483
Orçun
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
18
Çevrim içi ziyaretçiler
13
Toplam ziyaretçi
31
Robots
1
Üst Alt