Otacı şampuan kullananların yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi zeynep
  • 205 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Z

zeynep

Üye
Merhaba bayanlar otacı markasının bitkisel özlğ şampuanları olan sarımsaklı, argan yağı, ısırgan otu, lab yada arnica ürünlerinden birini kullanıp istediği etkiyi alan var mı? Benim saçlarım ince telli açık sarı sürekli düzleştiriyorum ama bir türlü canlı gösteremedim. Saçlarımı yıkadıktan sonra kurulamazsam dağınık ve şekilsiz bir hale geliyor tekrardan düzenleme ve toplamam bir saatimi alıyor. Benim için önemli olan dökülmeleri hafifletsin hızlı saç uzatsın ve saçları düzleştirmem e kolaylık sağlayan bir şampuan arıyorum. Otacının argan yağlı şampuanı varmış bunu bir arkadaşım kullanıp bana önerdi ben de almadan önce sizlere bir sormak danışmak istedim. Bu markanın herhangi bir şampuanını kullanıp gönderecek olan deneyimleyen bayan arkadaşlarımız varsa yorumlarını bekliyorum teşekkürler bol bol yorum yapın.

Otacı şampuan kullananların yorumları.jpeg

C

Ceylan

Üye
Canım ben sarımsak özlü olan şampuanı kullandım normal diğer şampuanlar gibi hoşuma gitti öyle süper bir etkisini görmedim benim de saçlarım sarı renginde ama öyle düzleştirmede falan bir etkisi olmuyor düzleştirmek için saçlarını yıkadıktan sonra hemen kurulaman ve düzleştirmen gerek diğer türlü zor düzleştirirsin.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
302
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
133
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
212
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
76
Üst Alt