Otacı sarımsaklı şampuan kullananlar yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Shady
  • 197 Görüntülenme
  • 0 Yorum
Shady

Shady

Üye
Üye
Otacı sarımsaklı şampuan özellikleri güçlü uzayan saçlar ve sağlıklı saç derisi ihtiyacını karşılamak üzere tüm saç tipleri için kullanıma uygundur.

Şampuan içinde bulunan sarımsak Antimikrobiyeldir. Saçları canlandırır saç derisinde antioksidan etkiler göstererek sağlıklı köklerin sürekliliğini sağlar. Saç derisini yağdan, kirden ve kepektenarındırır ve saç dökülmesine karşı etkilidir. Düzenli kullanımda hızlı saç uzamasını destekler, saçları kökten uca bakım yapar, dolgunluk ve hacim sağlayarak bakımlı bir saçların oluşmasına yardımcı olur. Saç gelişimini hızlandırır. Geleneksel olarak saçkıran tedavisinde kullanılagelen bir bitkidir.

Otacı Naturway Sarımsaklı Bitki Özlü Şampuan 500 ml fiyatı 72.85 tl

Kızlar aranızda hızlı saç uzatmak ve saçları dolgunlaştırmak için Otacı sarımsak özlü bitkisel şampuanı kullananlar var mı ben önceleri otacının farklı bir şampuanını kullanmıştım hiç memnun kalmadım. Bu şampuanın hiç denemedim kullanıp beğenen varsa saçlarını nasıl bir etki gördü yorumlarını yazarsa çok sevinirim.

Otacı sarımsaklı şampuanı kullananlar yorumları.jpg

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
302
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
133
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
212
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
47
Çevrim içi ziyaretçiler
25
Toplam ziyaretçi
72
Robots
14
Üst Alt