Polikistik over doğum kontrol hapı kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Ceylan
  • 166 Görüntülenme
  • 1 Yorum
C

Ceylan

Üye
Arkadaşlar merhaba sağ kasığımda ağrı vardı bende doktora gittim yumurtalık atılmadığı için kist oluşmuş ilaç vermişti ilk zamanlar düzenli kullandım ama sonradan bırakmıştım. Hatayıda burda yaptım ilaçları bırakınca şişlik büyüme yaptı. Sağ tüpümde büyük kist oluşmuş. Doktorum Yasmin adlı vermişti 4 ay kullanmamı söyledi ben de 2 ay kullandım ilacı bıraktıktan sonra düzenli regl olabiliyorum. Ancak merak ettiğim konular var. Tedavi görüp hamile kalan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.

Birincisi sorum adet düzensizliğiyle ilgili. Doğum Kontrol hapları bu kistleri gidermezse ne olacak?

Hamile kalmak için çatlatma iğnesi ve aşılama ne demek oluyor? Hamile kalmak için bu kistlerin atılması gerekiyormuş yani doktor Eğer gitmezse büyük bir ihtimal ameliyatla alınacağını söylüyor. Burada da resimli durum yumurta üreten kanalların kiste bağlı olması.

Doğum kontrol hapıyla tedaviye başlayanlar doktorunuz sizlere kaç ay kullanmanızı söyledi.

Bu konularda doğru düzgün bir bilgim yok daha önceden başına böyle şeyler yaşayan olduysa yardımcı olabilir mi?

Ben de çocuğumun olmasını istiyorum Bu sorundan bir an önce kurtuluruz. İnşallah herkesi gönlünde ne varsa Allah verir.

N

Nur

Üye
bende polikistik overliyim ve 4 senedir çocuğum olmuyor. 2 aşılama ilaç tedaviler negatif.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

esrose
Cevaplar
0
Gösterim
315
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
229
Simge
S
esrose
Cevaplar
0
Gösterim
218
esrose
esrose
S
Cevaplar
0
Gösterim
441
Simge
S
Shady
Cevaplar
0
Gösterim
206
Shady
Shady
E
Cevaplar
1
Gösterim
316
Volkan
V

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
79
Üst Alt