Priorin İntense Tablet Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Aybars
  • 253 Görüntülenme
  • 1 Yorum
A

Aybars

Üye
Mesajlar
10
Puanları
1
Priorin İntense Tablet Kullananlar Yorumları


Priorin intense tablet saç dökülmesini önlemek için üretilmiş içerisinde çeşitli bitkisel ekstreler, vitamin ve mineral bulunan saç güçlendirici etkisi olan gıda takviyesi bir üründür. Saç dökülmesi erkek-kadın pek insanın en sık karşılaştığı problemlerden biridir. Saçlar kökten beslenir ve kök hücreler sağlıklı olması için koruyucu takviyeler alınması önerilir. Özellikle erkek tipi saç dökülmesinin sebep olduğu seyreklikler için uyguladığımız saç tedavinize yardımcı olması için güçlü bileşenler içerir. Priorin intense tablet içeriği sarı sarı ekstresi ve buğday tohumu yağı ile saçları kökten uca besleyerek sağlıklı saç gelişimini destekler. Sarı darı, içinde silisik asit, aminoasitler, vitamin ve mineraller bulunan doğal bir üründür. Buğday yağı güçlü bir antioksidan kaynağıdır, bu özelliği de saçların güçlenmesini sağlar. İçerdiği biotin ilede saç tellerinin kalınlaşması ima destek olur.

Priorin İntense Tablet İçeriği​

  • Sarı darı ekstresi 140 mg
  • Buğday tohumu yağı 271 mg
  • Sistin 2mg
  • B5 vitamini 10 mg
  • Biotin B7 Vitamini 200 ug
Arkadaşlar aranızda bu tableti kullananlar var mı, saç dökülmesini önlemede, hızlı saç uzatma da ve saçları kalınlaştırma da etkisi oldu mu?
 
B

Bünyamin

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Bir ara 2 kutu kullandığım bir ürün hızlı saç uzatıyor ancak genetik dökülmeyi önlemiyor alacak arkadaşlar bunu bilgilendirme amaçlı yazdım
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
414
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
162
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
387
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
242
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
386
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
841
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
53
Çevrim içi ziyaretçiler
29
Toplam ziyaretçi
82
Robots
4
Üst Alt