Propecia reçetesiz satılır mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Synergy
  • 320 Görüntülenme
  • 0 Yorum
Synergy

Synergy

Üye
Mesajlar
45
Puanları
6
Propecia reçetesiz satılır mı, sorusunun cevabı evet olacaktır. Eczanelerde propecia ilacı reçetesiz olarak alınır mı, satın alınabilir. Propecia erkekler için kullanımı uygundur Propecia, erkek tipi saç dökülmesini önlemek için kullanılan bir ilaçtır ve finasterid adlı bir bileşen içerir. Bu ilacın kullanımıyla ilgili bazı ciddi yan etkileri olabileceğinden, bir doktor tarafından reçete edilmeden kullanılmaması tavsiye edilir. Reçetesiz olarak satın almak mümkün değildir. İlacı kullanmayı düşünüyorsanız, öncelikle bir doktorla konuşmanız ve reçete almanız gerekir.

Propecia ne işe yarar?​

Propecia, erkeklerde saç dökülmesini önlemek ve saç büyümesini teşvik etmek için kullanılan bir ilaçtır. Ana etken maddesi finasteridir ve erkek hormonu olan testosteronun saç foliküllerindeki etkisini engeller. Propecia, erkek tipi kellik olarak adlandırılan genetik saç dökülmesinin tedavisinde etkilidir. Ancak, kadınlar için uygun değildir ve çocuklarda kullanımı da önerilmez. İlaç, doktor önerisiyle kullanılmalı ve düzenli kullanım gerektirir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
438
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
515
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
2
Gösterim
341
O
L
Cevaplar
1
Gösterim
350
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
472
E
Akhan
Cevaplar
7
Gösterim
642
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
3
Üst Alt