Proscar jinekomasti yaptı

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Mkf
  • 249 Görüntülenme
  • 2 Yorum
M

Mkf

Üye
Mesajlar
1
Puanları
1
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4 yıldır erkek tibi saç dökülmesi problemi ile uğraşıyorum bugüne kadar birçok vitamin şampuan ampul serum kullanmama rağmen herhangi bir faydası olmadı ben de proscar 1 mg kullanmaya başladım başlayalı beş buçuk ay oldu ancak göğüs uçlarımda bastırınca acayip bir ağrı var. Araştırdığım kadarıyla jinekomasti oluşmuş göğüs uçlarım şişmiş. Acaba şunu okuma siteyi nasıl geçirebilirim ameliyatsız çözümü var mı? İlaç kullanımına bıraktığımda kendiliğinden geçer mi? Yaşım 26 daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadım. Hormon testleri yaptırdım normal çıktı. Finasterid kullanıp jinekomasti olan arkadaşlardan yorumlarını ve önerilerini bekliyorum.
 
A

Arman

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
İlk aylar böyle oluyor öyle başlarda kalıcı bişey olmaz zamanla geçer
 
E

Erdenay

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
Bende de hafif jinekomasti oldu bastırınca ağrıma yapıyor sürekli kontrol ediyorum avodart 4 aydır kullanıyorum bırakınca düzelirmiş ama bırakmak istemiyorum sizce bu şekil kalır mı yoksa daha da büyüme yapar mı?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
269
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
381
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
236
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
262
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
344
E
Akhan
Cevaplar
5
Gösterim
413
Alcapone
A

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
59
Çevrim içi ziyaretçiler
27
Toplam ziyaretçi
86
Robots
7
Üst Alt