Proscar saçımı fena döktü

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi omergnc
  • 351 Görüntülenme
  • 2 Yorum
O

omergnc

Üye
Arkadaşlar önlerimdeki saç incelemeleri için prostar ilacını kullanmaya başlamıştım 3 yıldır dökülme sorunu yaşıyorum saçlarım inceldiği için Biotin kullandım forumdan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine finansterid ilacını 6 aydır kullandım ama geri bırakmak zorunda kaldım. Sebebi ise şu an saçlarım günde en az 150 tel dökülüyor özellikle son bir aydır dehşet derecede bir dökülme problemi yaşıyorum ensemden bile tutam tutam saç geliyor. Önceden sadece ön bölgelerinde dökülme vardı şimdi kafamın her tarafı dökülmeye başladı sanki tepelerde açılma var gibi hissediyorum yaşım 25 Sizce ne yapmam gerekiyor ilaç bende ters etki mi yaptı?

T

Tarcan

Üye
Valla ben 4 aydır kullanıyorum benimde ilk 2 ay çok felaket döküldü. Şimdi dökülme durdu ama hala bir faydasını göremedim bir umutla devam ediyorum belki etki alırım

X

Xavi

Üye
Bende 3 ay proscar kullanmıştım geri bıraktım yan etkiden dolayı hala dehşet dökülüyor önceden böyle bir problemim yoktu. Keşke başlamasaydım aşırı derecede pişmanım

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
446
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
519
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
2
Gösterim
358
O
L
Cevaplar
1
Gösterim
355
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
479
E
Akhan
Cevaplar
7
Gösterim
651
hasannakyuz
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
7
Üst Alt