QL Egzama ve Seboreik Dermatit Şampuanı Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Kilbery
  • 209 Görüntülenme
  • 1 Yorum
K

Kilbery

Üye
Ql egzama seboreik dermatit şampuanı kullanmak istiyorum çokmtercih edilen bir ürün saçtaki yağı, kepeği, egzamanım sebep olduğu kabuklanmayı en aza indiriyormuş. Senelerdir yağlı seboreik dermatit ile uğraşıyorum. Saçlarımı kaldığımda tutam tutam saç dökülüyor. Ellerimle saçlarımı geriye doğru sürtersem lavaboya 50 saç teli rahat dökülüyor. Açıklığım fazla yok ama kellik başlayacak diye sıkıntıya sokuyor beni. Bugüne kadar bir çok şampuan ve sabun kullandım, saçıma iyi gelen katran sabunu ve bittim sabunu azaltmıştı. Ancak sabunlar saçı kuruttuğu için bırakmak zorunda kaldım. Süpürge gibi yapıyordu saçları. Şampuan olarak organicum, selsun, konazol ve bazı marka şampuanları kullanmış biri olarak çok işe yaramadıklarımı söyleyebilirim. Ql egzama ve seboreik dermatit şampuanı kullananlarım yorumlarını araştırdım. İyi geldi diyende bar hiç etkisi olmuyor diyende. Şampuanlar bu tip hastalıklar için faydası olmuyor mu acaba. Kaşıntılı gzama ve seboreik dermatit için Ql egzama şampuanı kullanıp bilgi verebilecek arkadaşlar varsa çok memnun kalırım.

N

Norman

Üye
Ürün için şunu diyebilirim egzamalı olan saç derim için aldım. Saçlarım keçe gibi oluyor yıkanırken sadece kaşıntısı azda olsa ilk başlarda azalma yaptı ama saç dökülmemi artırdı bu yüzden şişe bitince tekrar kullanmayı düşünmüyorum.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
302
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
120
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
134
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
213
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
13
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
31
Robots
60
Üst Alt