Radix saç losyonu kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Kami
  • 2K Görüntülenme
  • 3 Yorum
K

Kami

Üye
Mesajlar
26
Puanları
1
Radix Dökülme Karşıtı Losyon 60 ml hem erkek tipi hem de kadın tipi Saç dökülmelerine karşı %5 procapil içeriği sayesinde güçlü etki gösterir. saç losyonu, saç dökülmesi ve zayıf saçlar için geliştirilen bir üründür. Ürünün temel bileşenleri arasında Procapil adı verilen bir aktif bileşik, bitki özleri ve vitaminler bulunur. Procapil, saç köklerini güçlendirerek saç dökülmesini önlemeye ve saç büyümesini teşvik etmeye yardımcı olur.

Radix saç losyonu kullananlar yorumları.jpeg


Radix Procapil saç losyonu, saç derisine masaj yaparak uygulanır ve düzenli kullanımda saçların daha dolgun ve sağlıklı görünmesine yardımcı olabilir. Ürünün etkisini göstermesi için düzenli ve uzun süreli kullanım önerilir.

Radix procapil içeren döküme karşı direksiyonu düzenli ve sürekli kullanımda 6 ay sonra saçlarda gözle görülür kalınlaşma ve gelişme görebilirsiniz. Evet içeriğindeki gelişmiş formülü sayesinde saç köklerine hızlıca emilir sağlıklı saç teli oluşumunu destekler.

Arkadaşlar radix 60 ml saç dökülme karşıtı losyon spreyi, yada şampuanı kullananlar var mı? Saç çıkarıcı etkileri var mıdır yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
 
M

Metehan

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Ben bu üründen 2 şişe kullanmıştım devam etmedim 2 ayda çok etkisini göremedim maalesef devem etseydim dökülme dururmuydu bilemiyorum
 
M

MertTurk

Üye
Mesajlar
6
Puanları
1
Procapil içeren sıradan ürünlerden farkı yokişe yarayacağını sanmam
 
A

AhmetCan

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Kullanıp sonuç alan var mı? Gerçekten merak ediyorum nereye kadar kullanılabilir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
9
Gösterim
539
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
376
murphy
M
L
Cevaplar
1
Gösterim
309
Ersan
E
T
Cevaplar
0
Gösterim
281
tarcin
T
Realty
Cevaplar
1
Gösterim
574
F
K
Cevaplar
1
Gösterim
248
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
74
Çevrim içi ziyaretçiler
42
Toplam ziyaretçi
116
Robots
6
Üst Alt