Revigen Şampuan Kullananlar Memnun mu?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Invincible
  • 331 Görüntülenme
  • 2 Yorum
I

Invincible

Üye
Moderatör
Mesajlar
58
Puanları
1
Revigen Şampuan Kullananlar


Saç dökülmesini önlemek kepek, yağlanma, kaşıntı için revigen şampuan kullananlar saçlarında ki gelişmeyi konu altından üyelerimize yazabilirler. Revigen şampuan özel olarak formüle edilmiş içeriği ile saçları canlandırır, bakım sağlar, sağlıklı saç derisi oluşmasına yardımcı olur.

Revigen erkekler için formüle edilmiş bu şampuan, ince ve seyrek saçlar için özel olarak içeriği hazırlanmış bitkisel ekstratlar içerir ve kullanımında cilde zarar verici herhangi bir maddes içermez, dermatolojik olarak test edilmiş saç dökülmesini önleyici bir şampuandır. Erkekler için revigen şampuan, saç dökülmesini ve sağlıklı saç büyümesini kontrol etmek için temiz ve besin açısından zengin bir ortam yaratır.

Revigen erkekler için şampuan, saç deriniz ve saçlarınız için sağlıklı bir ortam yaratır. Erkekler için Revigen Şampuanının zengin aktif bileşenleri, uygun şekilde şekillendirilmiş saç ve saç derisinin desteklenmesine yardımcı olur. Erkekler için Revigen Şampuan , saç derisini nazikçe temizler. Saçtaki sebumu, yağı giderir ve kepeği önler. Erkekler için revigen şampuan düzenli olarak kullanıldığında saç derisinin durumunu iyileştirmeye de yardımcı olur. Saç deriniz düzgün bir şekilde şartlandırıldığında, saçınızı geri almak daha kolaydır.
Revigen - Saçınızı Canlandırır - Bakım Sağlar - Kepek Yağlanmayı Önler CANLANDIRICI SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ŞAMPUAN
Revigen erkek şampuanı, erkek tipi saç dökülmesini önlemede iyi bilinen procyanidin B2, Serenoa repens özü ve beta sitosterol gibi doğal bileşenlerden oluşur. Formül Panax ginseng, ısırgan otu ve özel karışık bitki özleri, doğal yağlar ve saç besleyici vitaminler ile güçlendirilmiştir. Saç dökülmesine karşı canlandırıcı yeni ürün serisi Revigen erkekler için şampuan, elmadan elde edilen ve saç sayısını ve saç yoğunluğunu net bir şekilde artıran prosiyanidinler B2 olarak bilinen güçlü bir doğal bileşik kullanır. Klinik çalışmalar, elma prosiyanidinlerinin şaşırtıcı saç büyümesini teşvik edici etkilerini doğrulamıştır.
Günlük olarak kullanılabilecek kadar hafiftir. Revigen ŞampuanErkekler için hem saça hem de saç derisine faydalı harika bir şampuan isteyen herkes kullanabilir. Tüm saç tiplerine göre hazırlanmış benzersiz formülü vardır.

Revigen Şampuan Nasıl Kullanılır​

Saçlarınızı ılık su şle yılamanız tavsiye edilir. Şampuanı avucunuza yeterli miktarda dökün ilk yıkamada 2-3 dakika saçları yıkayın. İkinci yıkamada şampuanı saçlarınızda 3 ila 5 dakika arası yıkayın. Parmak uçlarının ile saç derisine oval masaj hareketleri yapılarak yıkama yapılmalıdır. Kesinlikle tırnaklama yapılmamalıdır. Saç kökleri ıslakken daha çabuk kopar. Bu nedenle çok sert yıkamalar fazla saç kaybına neden olabilir. Saçlarınızı iyice durulayın köpük kalıntısı kalmasın.

Revigen Şampuan Özellikleri​

  • Boyalı saçlar için uygundur.
  • Saç kırıklarını, çatallaşmaları giderir.
  • Günlük kullanıma uygundur.
  • UV-B Filtresi içerir.
  • Kepeğe, yağlanma ve kaşıntıya karşı etkilidir.
  • Boyar madde içermez.

Revigen Şampuan İçeriği​

Saç güçlendiriciler: Serenoa repens (saw palmetto), B-Sitosterol, Isırgan otu ekstresi
Botanik Ekstreler: Ginseng, Üzüm çekirdeği ekstresi, Adaçayı, At kestanesi, Isırgan otu, Zencefil kökü

Kepek önleyiciler: Elastab, Adaçayı ekstresi
SPF Güneş koruma faktörü: UV-B Filtresi, At kestanesi ekstresi

Antioksidanlar: Lutein, Evening Primrose yağı, Vitamin E, Ginseng kökü ekstresi, Üzüm çekirdeği ekstresi

Vitaminler ve Mineraller: Vitamin A, Vitamin E, Biotin, Niasinamid (vitamin B3), Pantenol (provitamin B5), Çinko mineral

Hacim Vericiler: Keratinize ipek proteini, Buğday proteini, Fitantriol, Allantoin içerir

Revigen Şampuan Fiyatı​

Şampuan satış fiyatı 72.11 tldir. Kozmetik mağazalarından temin edebilirsiniz.
 
M

Melihh

Üye
Mesajlar
6
Puanları
1
Ben önceleri bu şampuanı kullandım gayet güzel temizliyor yağlanmayı, kiri, kepeği azalttı ancak saç dökülmesine pek faydası olmadı zatan şampuanlar dökülmelere çok etkisi yok
 
M

Mesut

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
Fiyatı pahalı şampuana bu kadar para verilmez
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
254
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
88
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
99
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
167
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
195
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
342
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
14
Çevrim içi ziyaretçiler
8
Toplam ziyaretçi
22
Robots
5
Üst Alt