Revigen Tablet Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Invincible
  • 1K Görüntülenme
  • 2 Yorum
I

Invincible

Üye
Moderatör
Mesajlar
58
Puanları
1
Revigen Tablet Kullananlar Yorumları


Saç dökülmesini önlemek için revigen tablet kullananlar tedavilerine dht önleyici losyonlarda eklemesi gerekir. Günümüzde saç dökülmesi yaygın bir sorun haline gelmiştir. Başta erkekler olmak üzere kadınlarda da görülen androgenetik alopesi tipi saç dökülmesi bir insanın canını sıkan önemli problemdir. Özellikle genç erkeklerde kelleşme meydana gelmesi psiklojik olarak yıpratmaktadır. Erkek tipi saç dökülmesinin kesin bir tedavisinin olmaması piyasada bir çok kozmetik ürünün çoğalmasına neden olmuştur. Saç ürünleri o kadar çoğalmıştır ki saç dökülmesine etkisi olmayan bir çok ürün bilinçsizce alınıp kullanılmaktadır.

Revigen Tablet Ne İşe Yarar​

Erkek tipi saç dökülmesini önlemek için vitaminden ziyade sebep olan faktörlere etki eden ürünlere yönelmek gerekir. Revigen tablet içinde saçları döken dht hormonuna karşı etkili olan bitkisel ekstreler ile mineraller bulunur. Bu bitkisel ekstratlar başta saçları döken dht hormonuma karşı saç köklerini koruma sağlar. Kök hücreler zarar veren serbest radikalleri ortadan kaldırır. Hücre yenilenmesini sağlar, kan dolaşımını hızlandırır.

Revigen Tablet Nasıl Kullanılır​

Genetik saç dökülmesi ömür boyu devam eden bir hastalıktır. Uygulanan ilaç tedavileri yarıda bırakılırsa dökülmeler hızlı bir şekilde tekrar başlar. Bu sebeple sürekli olarak saç tedavileri uygulanmal zorundadır. Dht önleyici ilaçlar proscar, dutasterid kullanırken bitkisel DHT önleyici gıda kapsülleri de kullanılabilir. Revigen tablet içeriği saç büyümesini destekleyen ekstratlar içerir.

Revigen Tablet İçeriği​

Başta erkek tipi saç dökülmesini önlemek ve diğer çeşitli dökülme türlerinede faydası olan bu ürünü kullanmanız yararınıza olur.
  • Yeşil çay 200 mg
  • Ginseng ektresi 160 mg
  • Üzüm çekirdeği ekstresi 100 mg
  • Soya ekstresi 50 mg
  • Çinko 15 mg
  • Folik asit 400 μg
Yeşil Çay, kanda bulunan serbest radikalleri azaltır, bitkisel östrojenler içerir, dht hormonunu etkisiz hale gelmesine yardımcı olur.
Ginseng ekstresi, kan dolaşımını hızlandırır, damarlardaki tıkanıklığı giderir, hücrelere oksijen taşınmasını hızlandırır, kanı sulandırır.
Üzüm çekirdeği ekstresi, en etkili serbestçe radikal azaltıcıdır. Kanı temizler, hücreler saldıran zehirli maddeleri azaltır. Sağlıklı hücre bölünmesine katkıda bulunur.
Soya ekstresi, bitkisel östrojenler içerir, bu östrojenler kök hücre reseptörlerine bağlanarak dht verdiği tahribatı azaltır.
Çinko, hücre yenileyici etkisi vardır saçların hızlı uzamasına katkıda bulunur.
Folik asit anormal hücre döngüsünü önler, sağlıklı kök hücreler, saç büyümesine yardımcı olur.

Revigen Tablet Fiyatı​

Revigen 60 tablet fiyatı 59.13 tl fit.
 
R

Rangel

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Ürün içeriğinde bulunan bileşenler dht qzaltmak için iyi gibi görünüyor ama genetik dökülmeyi önlemede yetersiz kalır.
 
B

Bünyamin

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Genetik kaynaklı saç dökülmesini bitkisel gıda tabletleri içerek önlenemez
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
411
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
161
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
385
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
240
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
385
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
840
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
51
Çevrim içi ziyaretçiler
32
Toplam ziyaretçi
83
Robots
6
Üst Alt