RU58841 Nedir Ne İşe Yarar?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Chemist
  • 425 Görüntülenme
  • 5 Yorum
C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
RU58841 nedir

Finasterid (Propecia) gibi saç dökülmesine yönelik birçok ticari ilaç, testosteronu DHT'ye dönüştüren enzim olan 5-alfa redüktazı spesifik olarak inhibe ederek çalışır ( 3 ).

Ancak DHT'nin sistemik düzeyde azaltılması sadece saç köklerini değil vücuttaki tüm dokuları etkiler. Bu, vücudun DHT'nin düzgün çalışmasına dayanan kısımları üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir.

Daha önce belirtildiği gibi, RU58841, topikal bir anti-androjeniktir. Bu, saç köklerindeki androjen reseptörlerine bağlanarak DHT'nin etkilerini ortadan kaldırdığı anlamına gelir. Bu daha sonra DHT'nin bu reseptörlere bağlanmasını önler. Sonuç olarak minyatürleşme süreci asla başlamaz ve saç normal büyüme döngüsüne girer.

RU58841 ayrıca hasarlı foliküllerin normal anajen fazına geri dönmesi için zaman tanıyarak hücresel iyileşmeye yardımcı olur.

RU58841 topikal olduğundan ve vücutta DHT üretimini engellemediğinden, kandaki DHT seviyeleri muhtemelen etkilenmez.

M

Metin

Üye
Arkadaşlar internette araştırdım ama satış yok kullanan ve bana yardımcı olabilecek birileri var mı ? Lütfen yardımcı olun

H

Hairs

Üye
ebay gibi yabancı siteler üzerinden alabilirsin tr den doğrudan temin edebileceğini sanmıyorum alibaba yada aliexpreste belki vardır

M

Metin

Üye
türkiyeye satışı yok maalesef bulamıyorum link atabilecek var mı?

L

Leventtt_

Üye
Arkadaşlar internette araştırdım ama satış yok kullanan ve bana yardımcı olabilecek birileri var mı ? Lütfen yardımcı olun
Başka bir saç forum sitesinde var oradaki üyeler toplu olarak alım yapiyorlar

T

tyler

Üye
Gramı çok pahalıya gelir 1 gr 3000 tl falan ediyor değmez

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
446
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
519
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
2
Gösterim
358
O
L
Cevaplar
1
Gösterim
355
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
479
E
Akhan
Cevaplar
7
Gösterim
651
hasannakyuz
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
74
Çevrim içi ziyaretçiler
44
Toplam ziyaretçi
118
Robots
55
Üst Alt