RU58841 solüsyon sipariş etmeyi düşünüyorum

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Atilla94
  • 334 Görüntülenme
  • 2 Yorum
A

Atilla94

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Selam arkadaşlar minoxidil spectral dnc kullanalı 1 yılı devirdim ve harika sonuç aldım ancak etkisi azaldı saçlarımda azda olsa dökülmeler var. Daha fazla minoxil sipariş etmemeye karar verdim zaten 1 yıl 5 aydır sadece saç dökülen bölgelere sürüyordum, çıkan saçlarımı korumak için dht önleyici losyon kullanmak istiyorum. Yurt dışında yaşadığım için bir çok ürünü ulaşmada sıkıntı yaşamıyorum. Ru58841 solüsyon satılıyor burda fiyatı uygun. 1 yıl süreyle bunu kullanmayı düşünüyorum inşallah ters bi etki yapıp çıkan saçlar dökülmez.

Öncelikle sormak istediğim ru58841 toz halinde mi yoksa solüsyon olarak mı önerirsiniz? Almanca saç forumlarında ve hairlostalk forumunda ru58841 çok popüler ürün ama çoğunluk toz şeklinde kullanıyor.

Ürünün linki

 
N

Namesiz

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Toz halinde daha mantıklı gibi çünkü çabuk bozulan bi etken diye biliyorum ondan forumdakiler birkaç günlük hazırlıyor ama solüsyon formunu da bozulmayacak şekilde de yapmış olabilirler
 
C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Mesajlar
111
Puanları
16
Hocam ürün iyi bir ürüne benziyor yurt dışı maliyeti uyguna geliyordur ama bizim burda uçuyor fiyatlar
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
381
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
473
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
290
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
315
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
435
E
Akhan
Cevaplar
6
Gösterim
530
Orçun
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
31
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
49
Robots
7
Üst Alt