RU58841 solüsyon sipariş etmeyi düşünüyorum

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Atilla94
  • 347 Görüntülenme
  • 2 Yorum
A

Atilla94

Üye
Selam arkadaşlar minoxidil spectral dnc kullanalı 1 yılı devirdim ve harika sonuç aldım ancak etkisi azaldı saçlarımda azda olsa dökülmeler var. Daha fazla minoxil sipariş etmemeye karar verdim zaten 1 yıl 5 aydır sadece saç dökülen bölgelere sürüyordum, çıkan saçlarımı korumak için dht önleyici losyon kullanmak istiyorum. Yurt dışında yaşadığım için bir çok ürünü ulaşmada sıkıntı yaşamıyorum. Ru58841 solüsyon satılıyor burda fiyatı uygun. 1 yıl süreyle bunu kullanmayı düşünüyorum inşallah ters bi etki yapıp çıkan saçlar dökülmez.

Öncelikle sormak istediğim ru58841 toz halinde mi yoksa solüsyon olarak mı önerirsiniz? Almanca saç forumlarında ve hairlostalk forumunda ru58841 çok popüler ürün ama çoğunluk toz şeklinde kullanıyor.

Ürünün linki

N

Namesiz

Üye
Toz halinde daha mantıklı gibi çünkü çabuk bozulan bi etken diye biliyorum ondan forumdakiler birkaç günlük hazırlıyor ama solüsyon formunu da bozulmayacak şekilde de yapmış olabilirler

C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Hocam ürün iyi bir ürüne benziyor yurt dışı maliyeti uyguna geliyordur ama bizim burda uçuyor fiyatlar

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
445
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
518
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
2
Gösterim
357
O
L
Cevaplar
1
Gösterim
355
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
477
E
Akhan
Cevaplar
7
Gösterim
651
hasannakyuz
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
8
Çevrim içi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
13
Robots
43
Üst Alt