Saç çıkaran Mavi Sabun kullananlar yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Luiz
  • 417 Görüntülenme
  • 0 Yorum
L

Luiz

Üye
Arkadaşlar bugün Facebook'ta gezinirken saç çıkaran mavi sabun diye bir ürüne denk geldim uzun süre kullanınca saçları gürleştirip dökülmüş saçları tekrar çıkartıyormuş incelmiş saçları kalınlaştırıp gürleştiriyormuş içeride ne var bilgi bulamadım biliyorsunuz son yıllarda bu mavi renkli ürünler aldı başını gitti yok saç çıkaran mavi losyon yok saç çıkaran mavi sabun gibi birçok belli belirsiz ürün satılıyor kimisi işe yarıyor diyor kimisi para tuzağı diye yazmış yani anlamadım bunlardan hangileri gerçek hangileri işe yaramıyor, yani siz hiç alıp kullandınız mı bu tür ürünlerden böyle kafanızdaki açıklığı kapattı mı saçlarınızı gerçekten çıkarttı mı yani bununla ilgili bir bilgisi olan ya da kullanıp fotoğraflarını paylaşacak olan varsa çok memnun olurum.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
302
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
120
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
134
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
213
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
227
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
399
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
19
Üst Alt