Saç dökülmesine iyi gelen şampuan yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Osman
  • 154 Görüntülenme
  • 1 Yorum
O

Osman

Üye
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar 23 yaşındayım kellik yok ancak saç incelmeleri oluşuyor biotin 5000 mcg ve zinco 15 mg kullanıyorum 4 ay oldu saçlarıma etkisi oluyor gürleşme sağladı ama dökülmeler durmuyor ve saçlarım gittikçe dökülmeye başladı. Saç dökülmesini önlemek için birçok bitkisel önlemleri almama rağmen çok fazla bir sonuç elde edemedim. Şuan folixir şampuan ile estradiol losyon kullanmaya başladım. Eğer bunlar işe yaramazsa bu gidişle kel kalacağım etkisi olan şampuan arayışı içindeyim. Piriorin, Bioxcin, Zigavus, prozinc, zigavus gibi markalar var. Sizin kullanıp memnun kaldığınız önerebileceğiniz saç dökülmesini azaltan yeni saç oluşumunu destekleyen şampuan önerilerinizi bekliyorum bol bol yorum yapın arkadaşlar en etkili şampuanı bulalım.

Saç dökülmesine iyi gelen şampuan yorumları.jpeg

P

Payitaht

Üye
Anladığım kadarıyla genetik saç dökülmen var bu yüzden şampuanlardan hiçbir şekilde fayda bekleme saçma çıkartmıyor dökülmeleri önlemiyor sadece saçlarına zarar vermesin yağlanmayı kepeklenmeyi önlesin yeter. Saçlarındaki seyrettikleri kapatmak için de dökülmeleri önlemek için anti androjen içeren estradiol losyon bu konuda en etkili seçenektir. Yanında bir de 4 güne bir avodart kullanırsan çok etkili bir tedavi yapmış olursun. Zaten biotin vitamini kullanıyorsun faydasını çok görürsün. Bu tedavi ile saçlarının kel olmasını önleyebilirsin.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
302
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
133
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
212
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
24
Toplam ziyaretçi
64
Robots
70
Üst Alt