Saç dolgunlaştırıcı şampuan önerisi

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Lila
  • 154 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Lila

Lila

Üye
Saçlarım ince telli, yağlı ve sönük duştan sonra saçları toplamak düzleştirmek çok zor saçımı dolgunlaştıran şampuan arıyorum dalgalanmasını önlesin parlak göstersin. Önceki yıllarda çok güzel olan saçlarım şu an o kadar mat ve sönük ki taramak bile istemiyorum. Saçları hangi şampuanı kullanırsam kullanayım istediğim gibi bir sonuç vermiyor duşta yıkıyorum kuruluyorum ondan sonra dalgalanıyor, cansızlaşıyor istediğim gibi bir şekil olmuyor saçları dolgun gösteren bir şampuan öneriniz var mı, alışveriş sitelerinde birçok marka şampuan var bunların hangileri işe yarıyor hangileri işe yaramıyor hepsini ayrı ayrı deneyemeyiz sizin kullanıp memnun kaldınız saç kalitesini artıran hacim veren dolgunlaştıran bir şampuan önerinizi bekliyorum cevaplarınız için teşekkürler.

B

Bilgili

Üye
Üye
Böyle bir şampuan var mı?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
302
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
133
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
212
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
66
Üst Alt