Şampuanın içine badem yağı ve çam terebentin katmak

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Esra
  • 202 Görüntülenme
  • 0 Yorum
Esra

Esra

Üye
Üye
Mesajlar
69
Puanları
6
Şampuanın içine badem yağı ve çam terebentin katmak fydalı mı, badem yağı ve çam terebentinin şampuana katılması, saçınıza nem ve besin sağlamaya yardımcı olabilir. Badem yağı, saçınıza esneklik ve yumuşaklık kazandırarak, kırılmalarını ve kurumalarını önler. Çam terebentini ise saçınızın parlaklığını ve canlılığını arttırması beklenir.

Ancak, eklemek istediğiniz miktar, saçınızın uzunluğu, tipi ve ihtiyacına göre değişebilir. Ayrıca, badem yağı ve çam terebentini direk şampuana eklemeniz, şampuanın etkinliğini bozabilir ve saçınızın yapısını bozabilir.

Bu nedenle, öncelikle badem yağını ve çam terebentini küçük bir miktar suda eritin ve daha sonra şampuana ekleyin. Ayrıca, karışımı iyice karıştırın ve saçınıza masaj yaparak uygulayın. Eğer saçınız kolay kirleniyorsa, dikkatli olmanız ve sık sık yıkamanız gerekmektedir.

Şampuanın içine badem yağı ve çam terebentin ne kadar katılır​

Bu soruda belirtilen miktarlar belirli değil, genellikle şampuanın içine eklenen badem yağı ve çam terebentin miktarı kişinin kişisel ihtiyacına ve tercihine göre değişebilir. Ancak genel olarak, bir şişe şampuan için 1-2 damla badem yağı ve 2-3 damla çam terebentin yeterli olabilir. Bu miktarlar artırılabilir veya azaltılabilir kişinin ihtiyacına göre. Önemli olan doğal yağların şampuanın içine düzenli olarak katılmasıdır, çünkü bu şekilde saçlar için faydalı olacaklar ve saçların parlak, sağlıklı ve gür görünecektir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
252
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
86
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
97
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
165
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
194
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
339
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
1
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
3
Robots
6
Üst Alt