Schwarzkopf beyaz saçlar için şampuan kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Serkanx
  • 494 Görüntülenme
  • 0 Yorum
S

Serkanx

Üye
Mesajlar
31
Puanları
6
Schwarzkopf beyaz saçlar için şampuan RE-Nature saç beyazlarını düzenleyici beyaz saçlarınızı kendi rengine boyamadan döndürebilirsiniz. Beyaz saçları eski haline dönüstürmek için pigment gereklidir. Schwarzkopf RE-Nature saçlara pigment yükleyerek beyaz saçlarımızı tekrar eski rengine kavuşturmayi başarır. İçerik her kutu içinde 2 ürün tüpü ve bir adet sampuan mevcuttur. Kalıcı ve kesin çözüm. Sonradan çikan diplerdeki beyaz saçlarda gözle görülür tamamen uok olma ıygulama Saça uygulanip 10 dakika sonra kutu içindeki orjinal şampuani ile yıkanır.

Bir kaç uygulama sonra saçlar eski koyu rengine dönüsür. Ürün içeriğinde hidrojen peroksit ve amonyak içermez Boya degildir, saçları yıpratmaz. 10 dakikada pratik uygulama. Beyazlamış saçları kısa sürede kalıcı olarak koyulaştırır.

Saçlardaki beyazlıkları kapatan schwarzkopf şampuanı kullananlar memnun kalan tavsiye eden arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum. Nasıl kullanılıyor, saçlarda kaç dakika bekletiyorsunuz kalıcı koyulaşma doğal bir görünüm sağlıyor mu?


Schwarzkopf beyaz saçlar için Şampuan kullananlar yorumları.jpeg
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
136
E
C
Cevaplar
1
Gösterim
196
C
Synergy
Cevaplar
1
Gösterim
235
Ertürk
E
C
Cevaplar
0
Gösterim
151
Chemist
C
O
Cevaplar
1
Gösterim
225
Holosko
H
N
Cevaplar
1
Gösterim
124
Serkanx
S

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
3
Üst Alt