Sebirox şampuan sürekli kullanılır mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi bykklp
  • 644 Görüntülenme
  • 3 Yorum
B

bykklp

Üye
Merhaba kızlar, benim kafa derimde kabuklu, kaşıntılı egzama, yağlanma ve sonucunda kepeklenme var. Özellikle stresli olduğum zamanlarda bu sorunlar çok artıyor ve kepeklerim de inanılmaz derecede artıp beni rahatsız ediyor. Bunun için konazol şampuan kullandım ilk başlarda iyi gibiydi ama sonraları saçları çok kurutt yıprattı. Bazı kullandığım ilaçlı şampuanlarda saçlarımı mahvettiği için çok kurudu. Konazol sürekli olarak kullanılmıyormuş kepeğe, yağlanmaya kaşıntıya iyi gelen hemde saçları kurutmayan bir şampuan öneriniz var mı? Eczacı sebirox şampuan önerdi memnun kalırsın diye söyledi sürekli olarak kullanılır mı bu şampuanı kullanıp deneyimleyen var mı? Ayrıca saçlarım da çok kabarıyor önerilerinizi bekliyorum.

S

sennedersen

Üye
Günlük olarak kullanılmaz haftada 2 ya da 3 gün 4 hafta boyunca kullanmanız önerilir yazıyor

Z

Zaren

Üye
Bencd bunun için en etkili ketoral şampuan haftada 3 kere kullanılıyor sürekli bu şekil kullanabilirsin.

N

Nihan

Üye
Bu şampuanlarda sülfat var saçları çok yıpratıyor matlaştırıyor şekil almasını engelliyor tavsiyem tuzsuz şampuan kullanın

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
301
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
133
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
212
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
14
Üst Alt