SoapCover beyaz giderici sabun kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Orçun
  • 184 Görüntülenme
  • 0 Yorum
O

Orçun

Üye
Mesajlar
24
Puanları
1
Saç beyazlarını kolaylıkla kapatabileceğiniz kullnımı pratik bir sabun olan soapcover sabun ile beyazlara elveda deyin. Sabun kullnımı şu şekilde yapılmalıdır. Saçlarınızı ıslatıp nemlendirin saç yada sakal üzerine SoapCover'ı oval hareketlerle köpürtene kadar uygulanılabilir. Köpüklü bir şekilde 3 dakika beklenilirse, ılık su yardımı ile kullanılan bölge durulanabilir. Sıcak su kullanmayın.

Merhaba arkadaşlar saç beyazlarını hızlı bir şekilde kapatalım kullanımı pratik sabun ya da şampuan arıyorum internette gezerken soapcover sabunu da denk geldin aramızda bu ürünü alıp deneyem memnun kalanlar var mı? Alışveriş sitelerinde kullanıcı yorumlarına okudum kimisi memnun kimisi memnun değil saçları kısa sürede koyulaştırıyor mu yağmurda akıyor mu terlemede falan sıkıntı oluyor mu kullanıp yorumlarını yazacak olan arkadaş varsa sevinirim.

SoapCover beyaz giderici sabun kullananlar yorumları.jpg
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
248
E
C
Cevaplar
1
Gösterim
234
C
Synergy
Cevaplar
1
Gösterim
284
Ertürk
E
C
Cevaplar
0
Gösterim
193
Chemist
C
O
Cevaplar
1
Gösterim
280
Holosko
H
N
Cevaplar
1
Gösterim
164
Serkanx
S

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
20
Çevrim içi ziyaretçiler
7
Toplam ziyaretçi
27
Robots
6
Üst Alt