SoapCover beyaz giderici sabun kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Orçun
  • 150 Görüntülenme
  • 0 Yorum
O

Orçun

Üye
Mesajlar
23
Puanları
1
Saç beyazlarını kolaylıkla kapatabileceğiniz kullnımı pratik bir sabun olan soapcover sabun ile beyazlara elveda deyin. Sabun kullnımı şu şekilde yapılmalıdır. Saçlarınızı ıslatıp nemlendirin saç yada sakal üzerine SoapCover'ı oval hareketlerle köpürtene kadar uygulanılabilir. Köpüklü bir şekilde 3 dakika beklenilirse, ılık su yardımı ile kullanılan bölge durulanabilir. Sıcak su kullanmayın.

Merhaba arkadaşlar saç beyazlarını hızlı bir şekilde kapatalım kullanımı pratik sabun ya da şampuan arıyorum internette gezerken soapcover sabunu da denk geldin aramızda bu ürünü alıp deneyem memnun kalanlar var mı? Alışveriş sitelerinde kullanıcı yorumlarına okudum kimisi memnun kimisi memnun değil saçları kısa sürede koyulaştırıyor mu yağmurda akıyor mu terlemede falan sıkıntı oluyor mu kullanıp yorumlarını yazacak olan arkadaş varsa sevinirim.

SoapCover beyaz giderici sabun kullananlar yorumları.jpg
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Y
Cevaplar
1
Gösterim
140
E
C
Cevaplar
1
Gösterim
197
C
Synergy
Cevaplar
1
Gösterim
240
Ertürk
E
C
Cevaplar
0
Gösterim
154
Chemist
C
O
Cevaplar
1
Gösterim
226
Holosko
H
N
Cevaplar
1
Gösterim
126
Serkanx
S

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
30
Çevrim içi ziyaretçiler
18
Toplam ziyaretçi
48
Robots
4
Üst Alt