Transdermal bant kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Arkeolog
  • 147 Görüntülenme
  • 1 Yorum
A

Arkeolog

Üye
Mesajlar
17
Puanları
1
Arkadaşlar erkek tipi saç dökülmesini önlemek için trans termal doğum kontrol hapını kullansak nasıl olur sizce halihazırda östrojen içeren ilaçları losyon yapıp kafamıza sürüyoruz bu losyonların saç derisinden emilim oranı çok düşük yani dökülen saçları çıkartacak derecede olmuyor içine bazen DMSO katıyoruz ancak yine de tam etkili olduğunu düşünmüyorum bu trans termal bant estradiol progesteron hormon içeren bantları vücudumuzun belli bölgesine yapıştırıp kullansak saç dökülmesini önler mi saç çıkarır mı? Bu transfermal bantların sağlığımıza beynimize vücudumuza bu şekil kullanımı herhangi bir ciddi yan etki oluşturur mu prolaktin hormonu falan yükselir mi?
 
K

kelbey

Üye
Mesajlar
39
Puanları
6
@Arkeolog dostum saç çıkaracağım diye cinsiyet değiştirmeye mi karar verdin yoksa bu mantar biliyorsun uzun süre kullanılırsa erkeklik falan kalmaz bilgin olsun.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
6
Gösterim
380
Limasi
L
P
Cevaplar
1
Gösterim
472
Panelist
Panelist
R
Cevaplar
1
Gösterim
290
S
L
Cevaplar
1
Gösterim
315
Payitaht
P
H
Cevaplar
2
Gösterim
434
E
Akhan
Cevaplar
6
Gösterim
528
Orçun
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
10
Üst Alt