Tresan sarımsaklı şampuan kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Esvet
  • 154 Görüntülenme
  • 0 Yorum
E

Esvet

Üye
Mesajlar
15
Puanları
1
Tresan sarımsak özlü onarıcı bakım şampuanı, saç derisini derinlemesine temizleyerek yağı, kiri, kaşıntıyı, kabuklanmayı ve saç derisinin yağ dengesinin korunmasına, yıpranmış saçlara bakım yaparak, dışarıdan beslenmesine ve güçlenmesine yardımcı olur. Saç derisini nazikçe temizleme yaparken aynı zamanda saçlara dolgunluk, canlılık, parlaklık ve hacim kazandırır.

Tresan sarımsaklı şampuan içeriğindeki özel bitkisel özler sayesinde saçları kökten uca besler kısa sürede istediğiniz parlaklığa dolgunluğa ulaşmasını sağlar. Şampuan içindeki özel formül olan PHYTELENE COMPLEX; sarımsak, beyaz ısırgan otu, çam ağacı ekstresi, dul avrat otu, alman papatyası, biberiye, suvar sarmaşığı, su teresi, altın çiçek ekstresi gibi bitki ekstrelerinden oluşmaktadır. Şampuan içine eklenen Panthenol saçların ihtiyacı olduğu vitamini sağlar. Her tip saç için ve günlük kullanıma uygundur. Tresan şampuan kıvamı yoğun olmasından dolayı az miktarda kullanım ile istenilen sonuç elde edilir.

Tresan Sarımsak Özlü Kokusuz Şampuan 300 ml fiyatı 62.69 tl.

Daha önce organicum ince telli saçlar için olan şampuanı kullandım saçlarımı dolgun gösteriyordu ancak ne olduysa saçların birden matlaşmaya kırılmaya cansız görünmeye başladı ben de şampuanımı değiştirmek istedim. Saçlarımı canlı gösteren matlaştırmayan şampuan arayışındayım arkadaşım bana tresan sarımsak özlü şampuan önerdi deneyimleyen var mı.

Düşüncelerinizi paylaşırmısınız eski saçlarıma bir kavuşsam.




Tresan sarımsaklı şampuan kullananlar yorumları.jpg
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
281
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
108
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
122
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
192
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
218
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
381
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
2
Üst Alt