Trichos Şampuan Kullananlar Yorumları

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Invincible
 • 580 Görüntülenme
 • 1 Yorum
I

Invincible

Üye
Moderatör
Mesajlar
58
Puanları
1
Trichos Şampuan Kullananlar.jpeg

Trichos şampuan kullananlar bu şampuan sağlıklı saçlara kavuşmak sağlıklı saç derisine sahip olmaktan geçer. Saç dökülmesi günümüzde başta erkekler olmak üzere kadınlarda da sıklıkla görülmeye başlamıştır. En sık görülen erkek tipi saç dökülmesi olan Androgenetik Alopesi kalıcı kelliğe yada saç seyrelmesine sebep olmaktadır. Trichos şampuanı, saç derisini günlük kirlerden arındırmak için doğru şampuanı kullanarak saç derisinin ve saçın sağlığına kavuşması için en önemli adımlardan biridir. Saç derisinin ürettiği kir, toz ve sebum gün içinde saç derisini tıkar. Saçların beslenmesi ve havalandırılması için bu tıkanmış gözeneklerin temizlenmesi gerekir. Sıkışık saç derisi ve iyi temizlenemeyen saçlar incelir, incelir ve bazen kepek gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Trichos şampuanı, bu üç problemle başa çıkmak için üretilen bir şampuan olarak bilinir. Tüm saç tipleri için uygundur ve hasarlı saçlar için önerilir. İçeriğinde paraben, sls ve sles gibi zararlı maddelerin bulunmaması birçok insanın tercih sebebidir. Aşındırıcı bileşenlerin çoğunu içermemesi, hasar görmüş saçlar için uygun olmasını sağlar. Yıpranmış saçlar, tarak hataları veya boyanmış saçlar anlamına gelir. İçermediği zararlı içeriklerin aksine, saç köklerini temizleyen ve uyaran onlarca içerik içerir. Procopil, kafa derisini uyaran bir maddedir. Bu şampuan saçları canlandırmak için de bulunur. Heliogenol içeriği ile UV ışınlarına karşı koruma sağlar. Böylece, gün boyunca kafa derisine nüfuz etmesi muhtemel ışınlardan korunmak mümkün hale gelir. Bu iki nadir bileşene ek olarak, bu şampuan 6 farklı vitamin ve 10 farklı bitki özü içerir. Bu özenle birleştirilen bileşenler, birçok insanın mücadele ettiği yıpranma, incelme ve kepek problemiyle başa çıkmaktadır.

Trichos şampuan yoğun saç dökülmesi, yağlanma, kepeklenme gibi sorunları engellemeye yönelik geliştirilmiş bir üründür. Trichos şampuan 250 ml bakım şampuanı içinde saça ve saç derisine zarar veren SLS, SLES ve paraben türevleri içermeyen yeni formülü ve doğal içeriği sayesinde saç derinize ve tellerinize zarar vermeden saçlarınızı besler, güçlendirir sağlıklı uzamalarını sağlar.

Trichos şampuan, tüm saç dökülmesi tiplerinde etkili olduğu gibi saçları güneşin zararlı etkilerinde korur.

Şampuan içeriğinde patentli kombinasyonlar olan, saç dökülmesine ve kepek problemlerine karşı özel olarak geliştirilmiş UV korumalı özel formül ile tam koruma sağlar.

Trichos Şampuan Kullanımı​

Şampuan hemen hemen herkesin günlük kişisel bakım rutininin bir parçası haline gelir. Bu nedenle, herkes birçok şampuanın kullanımını bilir. Bahsedilen şampuanlar genellikle sıradan şampuanlardır ve muntazam olarak kullanılırlar. Kullanılacak şampuan herhangi bir cilt veya saç problemi içinse bu durum değişir. Özel dermokozmetik şampuanların kullanımı sıradan şampuanlardan farklı olabilir. Trichos şampuanı saç dökülmesi ve kepek gibi problemlerde kullanılır. Bu nedenle köpük yıkama olarak kullanılması etkili sonuç vermeyebilir. Trichos saç şampuanı saçları ıslattıktan sonra saç derisine masaj yapılarak uygulanır. Şampuanın köpürmesi ıslak kafa derisinde sağlanır. Bu noktada, şampuanın kafa derisinin her tarafına dağıtıldığından emin olmak gerekir. Böylece şampuan her noktaya ulaşabilir ve işlevini tamamlayabilir. Köpüren şampuan derhal durulanmamalıdır. Kafa derisini tedavi eden birçok üründe olduğu gibi, bu ürün kafa derisinde tutulmalıdır. Bu sürenin ortalama 2-3 dakika olduğu bilinmektedir. Bu süre zarfında şampuan kafa derisine nüfuz eder. Kafa derisinde yeterli bir süre tutulan şampuan ılık su ile durulanır. Bu noktada suyun sıcak olması da önemli bir ayrıntı olarak raporlanmaktadır. Çok sıcak su saç derisini ve saçı kurutur. Çok soğuk su farklı sorunlara neden olabilir. Normal bir su sıcaklığı belirlenmeli ve şampuan bol su ile durulanmalıdır. Saç üzerinde şampuan kalıntısı kalmadığından emin oluncaya kadar saç durulanır.

Ürün İçeriği:
 • Procapil,
 • Heliogenol,
 • Saw Palmetto Extract (CücePalmiye),
 • Allantoin,
 • Octopirox,
 • Physiogenyl,
 • Palm Tree Milk Extract
 
R

Racing

Üye
Mesajlar
26
Puanları
1
Doktorum trichos şampuanı önerdiği için 3 aylık kullandım saç dökülmesi azaldı gibi.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
300
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
132
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
208
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
396
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
3
Üst Alt