Trixowell şampuan kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Osman
  • 171 Görüntülenme
  • 1 Yorum
O

Osman

Üye
Merhaba arkadaşlar saç yağlanması kaşıntı dökülmeleri önlemek için trixowell şampuan kullananlar var mı, içeriğinde çok etkili bileşenler varmış ürün açıklamasında şunlar yazıyor.

Trixowell şampuan saç dökülmesi, aşırı kepek, yağlanma, kepeklenme ve diğer saç problemleri yaşayan ya da saçlarını korumak isteyenler için özel olarak formüle edilmiş içeriğiyle saçları besler dökülmelere karşı daha dirençli olmasını sağlar. Şampuan içeirği tamamen bitkisel özlerden hazırlanmıştır. İsviçre’de geliştirilen patentli ve ödüllü aktif ham maddeler içerir. Bitkisel kök hücre teknolojisi sayesinde saç dökülmesinin engellenmesine yardımcı olur, düzenli kullanımda saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak yeni saç oluşumuna yardımcı olur. Sağlıklı saçlar için düzenli kullanılması önerilir. Cansız saçlara dolgunluk verip hacim kazandırır.

Trixowell şampuan kullananlar

A

Aliosman

Üye
Ben kullanıyorum idare eder dökülmeleri önlediğini düşünmüyorum ama yağlanmayı önlüyor saçlara canlılık katıyor.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
302
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
120
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
134
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
213
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
227
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
23
Üst Alt