Uraw mavi şampuan kullananlar yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Nur
  • 155 Görüntülenme
  • 0 Yorum
N

Nur

Üye
Uraw Blue Hair Shampoo (mavi şampuan) içeri tamamen organik bileşenlerden hazırlanmıştır içerisindeki at kuyruğu bitkisel özütü, biotin ve Organik Shea Yağı sayesinde hızlı saç uzamasını destekleyip saç köklerindeki kan dolaşımını hızlandırarak saç tellerini güçlendirir.

Uraw mavi şampuan saça faydaları​

• Yeni saç oluşumunu desteklerken saç diplerinin nefes almasını sağlayıp sağlıklı saç büyümesini teşvik eder.
  • Saç dökülmelerini hızlandıran sebum salgısının dengelenmesine yardımcı olur. Aşırı yağlanmanın önüne geçerek saç köklerinin zarar görmesini engeller.
  • Saç derisini besleyerek saç tellerinin uzamasını engelleyen nedenlerin ortadan kaldırılmasına ve saçın daha hızlı büyümesine yardımcı olur.
  • Kepeği, saç derisi ve saçı hassas bir şekilde temizlerken saç derisini tahrişe karşı korur.

Uraw mavi şampuan nasıl kullanılır​

Saçlarınızı ılık su ile iyice ıslattıktan sonra ueteri kadar şampuanı saçınıza dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. İyice köpürttükten sonra bol su ile durulayınız. İyi bir sonuç almak için düzenli kullanınız. Aşırı sıcak suyla saç yıkamaktan kaçının.

Merhaba bayan arkadaşlar uzun saçları parlak dolgun ve düz olmasını sağlamak için hangi şampuanı kullanıyorsunuz ben biomen sarımsaklı şampuanı kullanıyordum ama beğenmedim birçok hızlı saç uzatan şampuan var bunlardan hangisini kullanıp memnun kaldınız özellikle saç düzleştirmede etkisi olan dağınık görüntüyü matlaşmayı azaltan hacim veren şampuan arıyorum Uraw markasının mavi saç şampuanını kullanıp deneyimlerini aktarabilecek olan var mı?

Uraw mavi şampuan kullananlar yorumları.jpeg

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
302
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
133
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
212
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
50
Çevrim içi ziyaretçiler
24
Toplam ziyaretçi
74
Robots
17
Üst Alt