Uraw Sıvı Bıttım Sabunu Kullananlar

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi NexuS
  • 191 Görüntülenme
  • 0 Yorum
N

NexuS

Üye
Uraw bıttım sabunu kullananlar ve yorumları. Eski çağlardan beri cilt ve saç tedavisinde kullanılan doğal bıttım sabunu şimdi Ural Kozmetik farkıyla provitabin B5 ile desteklendi su bazlı nemlendiriciler eklendi saçının sabunu kalıp sabunlardan 10 kat daha etkili 10 kat daha sağlıklı 10 Kat daha güçlü büyük hale getirildiği anlatılan sıvı sabun cilt ve saç tedavisinde kullanılır.

◼️Cildin ve saçların için etkili, kullanımı kolay, günlük bakımın için sana önerimiz var!
İkisi bir arada; Saçların ve cildin için en iyisi.
☘️Egzama, sedef, kaşıntı gibi cilt sorunlarına karşı oldukça etkili ve sıvı formülüyle kullanımı kolaydır.
☘️Ciltteki sedef hastalığına, egzama ve birçok deri hastalıklarının iyileştirilmesinde güçlü bir etkene sahiptir.
☘️ İçeriğindeki bitkisel bileşenler sayesinde cildi kurutmaz ve nemli tutmada faydalıdır.
☘️Bıttm sabun saçın onarılmasına ve cildin yumuşamasına destek olmaktadır.
IMG_20221130_034956.jpg

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
302
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
133
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
212
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
398
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
75
Üst Alt