Viapecia şampuan kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Realty
  • 1K Görüntülenme
  • 3 Yorum
Realty

Realty

Üye
Mesajlar
26
Puanları
3
Viapecia şampuan içindeki ana etken madde procapil saçların dökülmesine sebep olan androjen hormonu olan testestoronun, alfa-5 redüktaz enziminin DHT ye dönüşmesini önleyerek saç dökülmesini önler. Dht saç köklerinde oluşursa Androgenetik alopesinin ilk belirtileri başlar ve seri saç kayıpları meydana gelir. Procapil etken maddesi saç köklerine bağlanarak dökülmeyi durdurur. Saç köklerini sağlıklı beslenme sağlayarak bebek tüylerin saç şekline gelmesini sağlar.

Viapecia şampuan kullananlar yorumları.jpeg


Saçların sağlıklı uzamasını sağlar. Biotin saç kalitesini artırır ve yenilenmesini sağlar. Temel protein olan keratin üretimini destekler. Kafein kan dolaşımını hızlandırarak saç dökülmesini engeller.

Kafein genetik saç dökülmeleri ve testestoron hormonuyla ilgili dökülmelerde en etkili etken maddedir. Saç kökü verimliliğini arttırıp, saçın hızlı büyümesine yardımcı olur.

ATP (biyolooojik hücre enerjisi) üretimini destekler. Bebek kılların saça dönüşmesine yardımcı olur. Beta Glulan Saç kökünün bağışıklığını arttırır.

Saw palmetto 5-alfa redüktaz enzimini durdurarak DHT hormonunu inhibe ederek saç kaybını yavaşlatır. Dökülen incelen saçlarım yeniden çıkmasını, kalınlaşmasına destek olur.

Viapecia Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 300 Ml 140 tl.

Arkadaşlar Viapecia şampuanı kullananlar memnun kalan var mı? İçinde procapil varmış önceden procapil içeren şampuan kullanmıştım kafamı yakıyordu buda aynısı gibi yapıyor mu?
 
B

bnil

Üye
Mesajlar
18
Puanları
1
Merhaba sadece şampuanı kullansak sprey kullanmazsak etki eder mi tek başına
 
M

Melih

Üye
Mesajlar
7
Puanları
3
İçindeki procapil oranınıda yazsalar çok iyi olacak ne kadar koydukları belli değil
 
M

muratcan

Üye
Mesajlar
11
Puanları
1
Şampuanlar saç dökülmesini önlemez
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
300
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
132
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
208
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
396
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
38
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
60
Robots
5
Üst Alt